Par karogu izgatavošanu

Par karogu ražošanu

Karogu izgatavošana sastāv no vairākām svarīgām daļām: pareizi izvēlēti, izturīgi un kvalitatīvi audumi; noderīgas un dažādas montāžas iespējas; kvalitatīva un rūpīga auduma apstrāde, šūšana. Apvienojot visas šīs daļas vienuviet, mēs varam Jums piedāvāt visaugstākās kvalitātes karogus. Pielāgoti karogi, reklāmas karogi, Latvijas karogs, citu valstu karogi, organizācijas karogi utt., visi karogi ir mūsu izgatavoti, tāpēc karogu izgatavošana mums ir svarīgs process, kurā mēs vēlamies Jums garantēt visaugstāko mūsu preču kvalitāti.

Šajā sadaļā atradīsiet informāciju par horizontālu un vertikālu karogu izgatavošanu un to piestiprināšanu, par reklāmas karogu izgatavošanu un atšķirībām starp vienpusējiem vai divpusējiem reklāmas karogiem un atšķirībām starp elastīgām un krāsainām reklāmas karogu kabatām. Arī šajā sadaļā varēsiet labāk iepazīties ar karogu izgatavošanā izmantotajiem materiāliem un audumiem. 

Ja Jums joprojām ir jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mums pa tālruni vai e-pastu info@flagmanis.lv . Mūsu speciālisti atbildēs uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar karogu izgatavošanu, un palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko variantu!