Klientu apkalpošana

KLIENTU APKALPOŠANA

JŪSU JAUTĀJUMI IR MŪSU ATBILDES

Katrs klients mums ir ļoti svarīgs. Tāpēc šajā lapā atradīsiet visbiežāk uzdotos jautājumus un mūsu sagatavotās atbildes uz tiem. Sākot ar jautājumiem, piemēram, cik ilgs laiks nepieciešams reklāmkaroga izgatavošanai vai kā sagatavot reklāmkaroga dizainu, izmantojot mūsu piedāvātās veidnes. Tomēr, ja jums ir kādi jautājumi, uz kuriem šeit nevar rast atbildi - rakstiet mums! Īss e -pasts vai zvans palīdzēs Jums iegūt skaidru atbildi.

Kā pasūtīt reklāmas karogu no flagmanis.lv?

Baneri var pasūtīt dažos vienkāršos soļos:

1. Izvēlieties reklāmkaroga modeli, kas Jums patīk.

2. Pievienojiet grozam reklāmkarogu.

3. Lejupielādējiet reklāmkaroga veidni reklāmkaroga apraksta apakšā.

4. Sagatavojiet reklāmkaroga dizainu un ievietojiet to mūsu lapā.

5. Pasūtiet mastu, pamatni un vēlamos piederumus. Reklāmas karogu var pasūtīt bez tiem.

6. Pārbaudiet savu iepirkumu grozu un apstipriniet pasūtījumu un saņemšanas veidu.

7. Pabeigt pasūtījumu, ievadot savu kontaktinformāciju.

8. Saņemiet apstiprinājumu par sagatavoto izkārtojumu un pasūtījumu.

Kā jāsagatavo un jāiesniedz reklāmas baneru izkārtojums?

Pēc reklāmkaroga modeļa izvēles produkta apakšā atradīsiet saites uz reklāmkarogu veidnēm. Noklikšķiniet uz saites un lejupielādējiet vajadzīgo dizainu. Pēc veidnes lejupielādes varat uz tās ievietot savu dizainu (SVARĪGI: lai sagatavotu pēc iespējas labāku un kvalitatīvāku izkārtojumu, izlasiet produkta aprakstā sniegtos padomus un palīdzību!). Kad izkārtojums ir gatavs, ievietojiet to pasūtīšanai norādītajā lodziņā, un mēs to pārbaudīsim. Ja izkārtojums ir sagatavots pareizi, mēs to apstiprināsim, ja nē, ziņosim par kļūdām, kuras būtu jālabo.

Šeit ir dažas papildu piezīmes par dizaina sagatavošanu:

- Izkārtojums jāsagatavo CMYK krāsās (nevis RGB);

- Izkārtojuma objektam jābūt vektoram;

- Pārvērst tekstus kontūrās;

- Izkārtojumu vislabāk sagatavot ar Adobe Illustrator (.AI, .PDF vai Vector failu) vai Corel Draw;

- Nodrošiniet izkārtojumu mērogos 1: 1 un 100DPI vai mērogos 1:10 un 300DPI (CMYK).

Kad mani baneri tiks piegādāti?

Kad Jūsu dizains ir apstiprināts izlaišanai, karoga drukāšana sāksies pēc iespējas ātrāk. Atkarībā no pasūtījuma daudzuma reklāmas karogi tiks piegādāti 5-15 darba dienu laikā. Tomēr, ja vēlaties ātrāk iegūt savu reklāmkarogu - sazinieties ar mums!

Reklāmas karogu masti, pamatnes un piederumi var tikt piegādāti nekavējoties, jo tie ir mūsu noliktavā. Tomēr, ja vēlaties ātrāk iegūt karogu mastus, pamatnes vai piederumus - sazinieties ar mums.

Līdz kuram laikam var atcelt pasūtījumu?

Ja Jūs nolemjat atcelt pasūtījumu, varat to izdarīt pirms ražošanas procesa sākuma. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka pēc tam, kad būsim saņēmuši apstiprinājumu par Jūsu reklāmkaroga izkārtojumu, Jūsu pasūtījumu nevarēs atcelt. Tas ir tāpēc, ka reklāmas karogi tiek izgatavoti pēc Jūsu individuālajiem pasūtījumiem. Reklāmas karogus var atgriezt, ja tiek konstatēta kļūda mūsu darbā. Tāpēc vienmēr ļoti rūpīgi pārbaudiet savu izkārtojumu, lai izvairītos no pārpratumiem.

Ko darīt, ja dažādiem reklāmas karogu modeļiem ir dažādi izkārtojumi?

Šādos gadījumos, kad plānojat pasūtīt vairāk nekā vienu reklāmkarogu, Jums būs jāiesniedz izkārtojumi pa e -pastu, norādot, kuram izkārtojumam pieder reklāmkarogs. Turklāt varat atstāt komentāru ar informāciju par to, kuram izkārtojumam pieder reklāmkaroga modelis. Papildu komentāri vienmēr palīdz! 

Kādas ir piegādes cenas?

Visas piegādes cenas ir norādītas rezervācijas posmā. Piegādes cenas mainīsies atkarībā no kopējā pasūtījuma svara. Ir arī svarīgi pieminēt, ka lapā norādīto preču cenas ir bez piegādes izmaksām.

Vai ir iespējams mazgāt savu reklāmkarogu?

Jā, visus reklāmas karogus var mazgāt veļas mašīnā.

Pirms pirmās lietošanas: iesakām mazgāt reklāmkarogu ūdenī līdz 30 ° C temperatūrā. Mūsu izgatavotie reklāmas baneri nav mazgāti, tāpēc uz materiāla var atrast nevajadzīgus putekļus, kas mazgāšanas laikā ir viegli noņemami.

Reklāmas karoga ilgākam kalpošanas laikam: Reklāmas karogiem ir brīvi jāplīvo un tie nedrīkst berzēties pret zariem, kātiem, vadiem, sienām vai citiem priekšmetiem. Saules gaisma un vējš ietekmē reklāmas karogu kalpošanas laiku. Reklāmas karogus ieteicams mazgāt ūdenī līdz 30 ° C temperatūrā ik pēc 2-3 mēnešiem. Neatstājiet savus reklāmkarogus tieši uz zemes, tiem jābūt aizsargātiem, pretējā gadījumā Jūs varat ļoti viegli sabojāt to virsmu.

Kādi materiāli tiek izmantoti reklāmas karogu izgatavošanai?

Drukāšanas tehnika – tieša sublimācijas druka (digitāla, pilnkrāsu, 80-90% redzamība vienpusēja reklāmas karoga spoguļa pusē).

Materiāli – 115 grami / m2 poliestera (vienpusējs karogs), 100D poliesteris (abpusējs karogs), 120 grami / m2 poliestera, elpojošs tekstils (vienpusēja druka, augsta gaisa caurlaidība). Melnā vai baltā kāta kabata ir stiprināta ar dubultām šuvēm.

Mūsu reklāmas karogi tiek ražoti atbilstoši mūsu standartiem. Mēs esam izmēģinājuši materiālus, mehāniskās detaļas, mastus, transporta somas un citus priekšmetus, kas saistīti ar reklāmas karogiem. Regulāras kvalitātes pārbaudes nodrošina preču augsto kvalitāti un to ārkārtīgi zemo cenu.

Kādas ir abpusēja karoga priekšrocības?

Divpusējiem karogiem var būt dažādas malas. Tas ļauj šada tipa reklāmkarogā sniegt papildu informāciju. Ir svarīgi pieminēt, ka dubultā karoga malas krāsa ir jūsu ziņā. Viss ir labi, ja karogs ir vienā krāsā, bet, ja reklāmkarogs ir divās dažādās krāsās, viena no krāsām nedaudz iet pretējā virzienā, aptuveni 1 cm pārklāj otru pusi. Tāpēc, pasūtot, Jums ir jāizlemj, kura puse būs virs otras. Ja jūs neizlemjat, mēs izlemsim pēc saviem ieskatiem.

Ir svarīgi atcerēties:

Dažādu krāsu iespēja dažādās karoga pusēs;

Katrai pusei ir atsevišķs dizains;

Noteikti norādiet ienākošo krāsu.

 

Ja neatrodat atbildi uz savu jautājumu, rakstiet mums e-pastu vai zvaniet. Vienkārša vēstule vai zvans vienmēr palīdzēs atbildēt uz Jūsu jautājumiem. Mēs būsim ļoti priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem.