Reklāmas karogs Drop
  • Reklāmas karogs Drop
  • Reklāmas karogs Drop

Reklāmas karogs Drop

SKU kods:
23.96 €
AR PVN
19.80 bez PVN.
Izvēle

Apjoma atlaides

No daudzuma Vienības cena ar PVN
2 21,08 €
3 19,17 €
4 17,97 €
5 16,29 €

Piegādes laiks: 2-5 darba dienas

Reklāmas karogs Drop, pazīstams arī kā lāses formas reklāmas karogs. Lāses formas reklāmas karogs ir viens no populārākajiem reklāmas karoga modeļiem savas ekskluzīvās formas dēļ.
Mēs ražojam plašu un dažādu izmēru pamatnes. Uz tām ir ātri un viegli uzstādīt gan alumīnija, gan stikla šķiedras mastus. Lielisks veids, kā reklamēt organizāciju, produktu, pasākumu vai pakalpojumu.

Nospiediet "Atlasīt" vai apli ar burtu (i), lai atlasītu izmērus un kombinācijas.

  • Reklāmas karogu var iegādāties ar vienpusēju (reklāmas karoga otra puse tiks atspoguļota) vai divpusēju drukāšanu
  • Augstas kvalitātes poliesters
  • Daudz iespējamo kombināciju
  • Iespēja izvēlēties no 5 dažādiem izmēriem (Extra Small, Small, Medium, Large, Extra Large)
  • Iespēja iegādāties šo reklāmas karogu kopā ar mastu un transporta somu (ja pērkat visu komplektu)
  • Jūs varat iegādāties arī šo reklāmas karogu bez masta (tikai pats karogs)

Datu lapa

Modelis
Reklāmas karogs Drop
Izmērs
Extra Small (XS), Small (S), Medium (M), Large (L), Extra Large (XL)
Printētās virsmas laukums
55 x 130 cm (XS izmērs), 75 x 170 cm (S izmērs), 95 x 205 cm (M izmērs), 110 x 265 cm (L izmērs), 120 x 360 cm (XL izmērs)
Kopējais augstums (ieskaitot kātu)
160 cm (XS izmērs), 220 cm (S izmērs), 255 cm (M izmērs), 335 cm (L izmērs), 430 cm (XL izmērs)
Materiāls
115 g / m2 poliesters (vienpusējs un abpusējs karogs), 120 g / m2 poliesters AirTex (vienpusēja druka, augsta gaisa caurlaidība)
Drukāšanas tehnikas
Tieša digitālā druka (sublimācija), visas krāsas. Vienpusējā reklāmas karoga otrā pusē attēls ir spoguļattēls, spilgtums ~ 90%.
Kabata
Lai kalpotu ilgāk, kāta kabatai tiek izmantota balta vai melna stipra un elastīga josla. Pieejams arī ar karoga krāsas kabatu, kas izgatavota no poliestera. Šūta dubultā šuve
Mazgāšanas instrukcija
Reklāmas karogu var mazgāt ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30º grādus.
Pielietošana
Reklāmas rīks biznesam (veikaliem, restorāniem, noliktavām utt.), pakalpojumiem un produktiem, pasākumiem, festivāliem, turnīriem, gadatirgiem vai izstādēm, sporta nometnēm utt.
Svars
0,3 - 3,4kg

GARANTIJA

SIA „ReVen" garantē, ka visi ražotie un pārdotie karogi pilnībā atbilst visām mūsu piedāvājumā un/vai katalogā norādītajām produktu specifikācijām. Mēs garantējam, ka visiem ReVen ražotajiem un pārdotajiem karogiem nav materiālu un ražošanas defektu. Tomēr, ja rodas šādi defekti, tie tiks novērsti vai nomainīt (pēc saviem ieskatiem) bez maksas 10 darba dienu laikā pēc preces piegādes uzņēmuma mītnei, ievērojot turpmāk izklāstītos ierobežojumus un izņēmumus.


IEROBEŽOJUMI UN IZŅĒMUMI

Tā kā karogs ir objekts, kas pakļauts dažādiem nekontrolējamiem faktoriem, mūsu garantijai ir vairāki īpaši izņēmumi:

1. Normāls nolietojums normālas lietošanas dēļ:

- Visi karogi, kas plīvo ārā, parasti nolietojas dažādu atmosfēras parādību un saules gaismas ietekmē, lai gan inteliģenta lietotāju aprūpe un darbība var ievērojami pagarināt karoga mūžu *;

- Mēs nevaram piedāvāt īpašu “karoga mūža” garantiju, ņemot vērā dažādus radušos apstākļus un apkopi (vai to trūkumu), ko veic patērētājs. Parasti StandartTex auduma, standarta izmēra karoga (1x2 metri), mūža ilgumam jābūt no 60 līdz 90 dienām, ja labos laika apstākļos tas tiek turēts karājoties no rītausmas līdz krēslai. Rūpīgi uzturēts karogs izskatīsies labāk un kalpos ilgāk.

2. Bojājumi, kas radušies nepareizas lietošanas, nolaidības, nepareizas uzstādīšanas, produkta nomaiņas mēģinājumu, mēģinājumu rīkoties citādi nekā uzņēmums „ReVen" dēļ.

3. Bojājumi, ko izraisījis negadījums, ugunsgrēks, ūdens vai citi šķidrumi, intensīvs piesārņojuma avots vai citi nekontrolējami faktori.

4. Bojājumi, ko izraisījuši ārkārtēji laika apstākļi, piemēram: vētras, sniegs, skābs lietus, viesuļvētras, pērkona negaiss, mikroviļņi, zemestrīces, krusa, cunami vai citas dabas darbības. Garantija neattiecas uz karoga bojājumiem, ja tas plīvo saskaroties ar jumtiem, ēkām, koku zariem vai ja tas saskaras ar kādu citu priekšmetu.

DAĻĒJA GARANTIJA

Papildus pilnajai garantijai mēs piedāvājam arī daļēju 3 mēnešu garantiju lielāka izmēra karogiem (1x2 metri).Lielāki karogi piedzīvo lielāku slodzi un var ātrāk nolietoties.Tomēr, ja šajā periodā tiek novērots lielāks nolietojums, t.i.krāsu izbalēšana, galveno šuvju un stiprinājumu sabrukšana mēs labosim vai nomainīsim karogus (pēc saviem ieskatiem) par saviem līdzekļiem.Mēs paturam tiesības noteikt defektus paši, pamatojoties uz iesniegtajām fotogrāfijām un/vai pašiem piegādātajiem karodziņiem.

EKSKLUZĪVĀS TIESĪBAS UN PROCEDŪRAS

Visas saistības, kas izriet no šīs garantijas, tiks izpildītas ar „ReVen“ vienpusēju lēmumu mainīt vai salabot preci. Gadījumā, ja nav izdevies salabot vai nomainīt preci vai tās daļu, Pircējam var piedāvāt atlīdzināt pirkuma izmaksas. Remontam var izmantot jaunas vai atjaunotas detaļas.

Izņemtās detaļas vai nomainītās preces kļūst par „ReVen“ īpašumu.

„ReVen“ nav atbildīgs par preču bojājumiem vai nozaudēšanu pārvadāšanas laikā.
--------
* Padomi par karodziņa uzturēšanu (piemēri):

- Plīvojošs karogs: novērojiet pirmās bojāšanās pazīmes. Karogus var apgriezt un atkārtoti apgriezt, kas ievērojami pagarina karoga kalpošanas laiku;

- Vējainas dienas: karogus īpaši ietekmē brāzmains vējš. Ja iespējams (stipra vēja gadījumā līdz 15 m/s, karogs jānolaiž līdz masta vidum, ja vēja brāzmas ir spēcīgākas par 15 m/s, karogs jāatkabina no kāta/masta) .

- Lietus vai sniegs: lai iegūtu labākus rezultātus, neturiet karogu paceltu lietus vai puteņa laikā. Pēc stipra sniega vai lietus noņemiet karogu un izkārtojiet to atklātā veidā, lai nožūtu. Nelokiet un neiesaiņojiet mitru karogu.

- Gaisa piesārņojums: lai samazinātu netīruma gaisa, dūmu, automašīnu izmešu utt. efektu, kas ietekmē karoga ilgtspēju, mazgājiet karogus biežāk (mehāniska mazgāšana ik pēc 14 dienām 30-40 ° C temperatūrā, neizmantojot balinātājus un hlorētus līdzekļus!). Lai pagarinātu karoga kalpošanas laiku, ir ļoti ieteicams izmantot divus karogus pamīšus tos mainot.

Kreisais Labais Divpusējs Instrukcijas
XS XS XS XS
S S S S
M M M M
L L L
XL XL XL

Gatavās Drop reklāmas karoga veidnes var lejupielādēt no šīs lapas. Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot savu reklāmas karogu – sazinieties! Mēs varam sagatavot Jums vēlamo karogu. Maketēšanas darbiem izmantojam Adobe Illustrator vai Corel Draw programmatūru, kas palīdz mums izveidot reklāmas karogu atbilstoši visām prasībām un izmēriem. Tālāk ir norādīti daži galvenie punkti, kas ir svarīgi, veidojot savu karoga dizainu:

Melnā līnija norāda drukas laukuma robežu, līdz kurai jāpagarina izmantotā reklāmas karoga fons.
Zilā līnija norāda izgatavotā karoga lielumu (šī ir informatīva līnija).
Rozā līnija norāda drošu zonu, kurā jābūt visai svarīgajai informācijai, attēliem, logotipiem, tekstam utt. Kad dizains ir gatavs, varat dzēst zilās un rozā līnijas, jo tās tiek izmantotas tikai kā vadlīnijas izkārtojuma laikā. Izmantojiet CMYK krāsu paleti. Saglabājiet failu PDF formātā. Ievietojiet visus tekstus, kas būs izkārtojumā (funkcija Kontūra).

Mēs piedāvājam sagatavot maketu ar Adobe Illustrator (AI, EPS, PDF) vai Corel Draw (CDR) programmām.

Pirms pirmās lietošanas

Pirms reklāmas karogu pirmās lietošanas āra apstākļos, iesakām to izmazgāt ūdenī 30° temperatūrā: 1. Tas nomazgās visu nevajadzīgo, kas palicis uz Jūsu reklāmas karoga pēc digitālās drukas 2. Izvairīsities no gaišās krāsas noplūdes pēc pirmā lietus

Ilgākai lietošanai

Reklāmas karogiem, zināmiem arī kā pludmales karogiem, ir jāplīvo brīvi un tie nedrīkst berzēties pret cietām virsmām (zariem, kātiem, vadiem vai sienām). Saules gaisma un laika apstākļi ietekmē reklāmas karoga kalpošanas laiku. Sliktos laikapstākļos iesakām neizkārt reklāmas karogu. Mazgāt karogu ik pēc 2-3 mēnešiem ūdenī 30 ° C temperatūrā. Pārliecinieties, ka Jūsu karogs netiek vilkts pa zemi, jo tas var sabojāt karoga šuves.

Reklāmas karogu izgatavošana notiek atbilstoši mūsu izstrādātajām prasībām. Esam izmēģinājuši visdažādākos reklāmas karogu materiālus, mehāniskās daļas, mastus, kātus un transportēšanas somas. Pastāvīgas kvalitātes pārbaudes nodrošina produktu augsto kvalitāti. Mēs garantējam Jūsu izvēlētajiem reklāmas karogiem ideālu cenas un kvalitātes attiecību.