Standarta pamatne ar ūdens balastu (1,3 kg+10 kg)
  • Standarta pamatne ar ūdens balastu (1,3 kg+10 kg)
  • Standarta pamatne ar ūdens balastu (1,3 kg+10 kg)
  • Standarta pamatne ar ūdens balastu (1,3 kg+10 kg)
  • Standarta pamatne ar ūdens balastu (1,3 kg+10 kg)

Standarta pamatne ar ūdens balastu (1,3 kg+10 kg)

SKU kods: 3068+01
24.47 €
AR PVN
20.22 bez PVN.
Daudzums

Apjoma atlaides

No daudzuma Vienības cena ar PVN
2 22,51 €
3 20,80 €

Piegādes laiks: 2-5 darba dienas

Standarta pamatne ar rotatoru, 67 x 82 cm plata. Viegli uzstādāma un transportējama, lieliski piemērota reklāmas karogiem gan iekštelpās, gan ārā. Iekštelpās šo pamatni var izmantot ar XS, S, M un L izmēra reklāmas karogiem, savukārt ārā pamatni iesakām izmantot ar XS, S izmēra reklāmas karogiem un liela vēja gadījumā izmantot papildus ūdens balastu. Papildus svaram tiek izmantots ūdens balasts. Šī balasta tilpums ir 10 litri, un tas ir piepildīts ar ūdeni. Ieteicams lietošanai ar visiem piedāvāto modeļu un izmēru reklāmas karogiem.

• Piemērots visa veida reklāmas karogiem
• Viegli uzstādāms
• Ar rotoru, kas nodrošina rotāciju ap savu asi
• Augstas kvalitātes
• Pamatne ir ideāli piemērota novietošanai
uz cietām virsmām gan iekštelpās, gan ārā
• Pamatne ir izgatavota no metāla
• Pamatsvars: 1300 grami (1,3 kg)
• Pamatnes izmērs: 67 x 82 x 19 cm
• Var uzpildīt līdz 10 litriem ūdens
• Ūdens balasta svars: 0,28 kg (tukšs), 10,3 kg (pildīts)
• Ūdens balasta izmērs: 50 x 50 x 10 cm

3068+01

Datu lapa

Modelis
Standarta pamatne ar ūdens balastu (1,3 kg+10 kg)
Izmērs
67 x 82 cm
Materiāls
Standarta pamatne ir izgatavota no metāla un ūdens balasts ir izgatavots no tumša auduma
Pielietošana
Iekštelpās šo pamatni var izmantot ar visu izmēru reklāmas karogiem, savukārt ārā pamatni iesakām izmantot ar XS, S vai M izmēra reklāmas karogiem, liela vēja gadījumā izmantot papildus ūdens balastu.
Svars
1600 grami (1,6 kg)
Mieta diametrs
Ø16,5 mm (0,65")

GARANTIJA

SIA „ReVen" garantē, ka visi ražotie un pārdotie karogi pilnībā atbilst visām mūsu piedāvājumā un/vai katalogā norādītajām produktu specifikācijām. Mēs garantējam, ka visiem ReVen ražotajiem un pārdotajiem karogiem nav materiālu un ražošanas defektu. Tomēr, ja rodas šādi defekti, tie tiks novērsti vai nomainīt (pēc saviem ieskatiem) bez maksas 10 darba dienu laikā pēc preces piegādes uzņēmuma mītnei, ievērojot turpmāk izklāstītos ierobežojumus un izņēmumus.


IEROBEŽOJUMI UN IZŅĒMUMI

Tā kā karogs ir objekts, kas pakļauts dažādiem nekontrolējamiem faktoriem, mūsu garantijai ir vairāki īpaši izņēmumi:

1. Normāls nolietojums normālas lietošanas dēļ:

- Visi karogi, kas plīvo ārā, parasti nolietojas dažādu atmosfēras parādību un saules gaismas ietekmē, lai gan inteliģenta lietotāju aprūpe un darbība var ievērojami pagarināt karoga mūžu *;

- Mēs nevaram piedāvāt īpašu “karoga mūža” garantiju, ņemot vērā dažādus radušos apstākļus un apkopi (vai to trūkumu), ko veic patērētājs. Parasti StandartTex auduma, standarta izmēra karoga (1x2 metri), mūža ilgumam jābūt no 60 līdz 90 dienām, ja labos laika apstākļos tas tiek turēts karājoties no rītausmas līdz krēslai. Rūpīgi uzturēts karogs izskatīsies labāk un kalpos ilgāk.

2. Bojājumi, kas radušies nepareizas lietošanas, nolaidības, nepareizas uzstādīšanas, produkta nomaiņas mēģinājumu, mēģinājumu rīkoties citādi nekā uzņēmums „ReVen" dēļ.

3. Bojājumi, ko izraisījis negadījums, ugunsgrēks, ūdens vai citi šķidrumi, intensīvs piesārņojuma avots vai citi nekontrolējami faktori.

4. Bojājumi, ko izraisījuši ārkārtēji laika apstākļi, piemēram: vētras, sniegs, skābs lietus, viesuļvētras, pērkona negaiss, mikroviļņi, zemestrīces, krusa, cunami vai citas dabas darbības. Garantija neattiecas uz karoga bojājumiem, ja tas plīvo saskaroties ar jumtiem, ēkām, koku zariem vai ja tas saskaras ar kādu citu priekšmetu.

DAĻĒJA GARANTIJA

Papildus pilnajai garantijai mēs piedāvājam arī daļēju 3 mēnešu garantiju lielāka izmēra karogiem (1x2 metri).Lielāki karogi piedzīvo lielāku slodzi un var ātrāk nolietoties.Tomēr, ja šajā periodā tiek novērots lielāks nolietojums, t.i.krāsu izbalēšana, galveno šuvju un stiprinājumu sabrukšana mēs labosim vai nomainīsim karogus (pēc saviem ieskatiem) par saviem līdzekļiem.Mēs paturam tiesības noteikt defektus paši, pamatojoties uz iesniegtajām fotogrāfijām un/vai pašiem piegādātajiem karodziņiem.

EKSKLUZĪVĀS TIESĪBAS UN PROCEDŪRAS

Visas saistības, kas izriet no šīs garantijas, tiks izpildītas ar „ReVen“ vienpusēju lēmumu mainīt vai salabot preci. Gadījumā, ja nav izdevies salabot vai nomainīt preci vai tās daļu, Pircējam var piedāvāt atlīdzināt pirkuma izmaksas. Remontam var izmantot jaunas vai atjaunotas detaļas.

Izņemtās detaļas vai nomainītās preces kļūst par „ReVen“ īpašumu.

„ReVen“ nav atbildīgs par preču bojājumiem vai nozaudēšanu pārvadāšanas laikā.
--------
* Padomi par karodziņa uzturēšanu (piemēri):

- Plīvojošs karogs: novērojiet pirmās bojāšanās pazīmes. Karogus var apgriezt un atkārtoti apgriezt, kas ievērojami pagarina karoga kalpošanas laiku;

- Vējainas dienas: karogus īpaši ietekmē brāzmains vējš. Ja iespējams (stipra vēja gadījumā līdz 15 m/s, karogs jānolaiž līdz masta vidum, ja vēja brāzmas ir spēcīgākas par 15 m/s, karogs jāatkabina no kāta/masta) .

- Lietus vai sniegs: lai iegūtu labākus rezultātus, neturiet karogu paceltu lietus vai puteņa laikā. Pēc stipra sniega vai lietus noņemiet karogu un izkārtojiet to atklātā veidā, lai nožūtu. Nelokiet un neiesaiņojiet mitru karogu.

- Gaisa piesārņojums: lai samazinātu netīruma gaisa, dūmu, automašīnu izmešu utt. efektu, kas ietekmē karoga ilgtspēju, mazgājiet karogus biežāk (mehāniska mazgāšana ik pēc 14 dienām 30-40 ° C temperatūrā, neizmantojot balinātājus un hlorētus līdzekļus!). Lai pagarinātu karoga kalpošanas laiku, ir ļoti ieteicams izmantot divus karogus pamīšus tos mainot.