Karogu izgatavošana

Karogu izgatavošana

Horizontālie un vertikālie karogi

Flagmanis saviem klientiem piedāvā, plašu horizontālo un vertikālo karogu izvēli. Liels skaits dažādu izmēru, montāžas paņēmienu un drukas iespēju. Mēs izgatavojam karogus no maza izmēra, kas ir stiprināmi pie zobu bakstāmajiem kociņiem, līdz vidē uzstādāmo karogu lielumiem vai pat tādu izmēru karogus, ko izmanto helikopteri militārajās parādēs un valsts svētkos. Mēs esam karogu izgatavošanas profesionāļi, tāpēc varam piedāvāt saviem klientiem visaugstākās kvalitātes karogus, un tie atbildīs Jūsu, mūsu klientu vēlmēm. 

Dažādu formu horizontāli vai vertikāli karogi palīdzēs Jums būt ievērotiem, tādējādi piesaistīs potenciālo klientu un potenciālo apmeklētāju papildu uzmanību. Tas var būt lielisks un rentabls reklāmas rīks Jūsu organizācijai, produktam vai pakalpojumam. Karogi palīdz nodot skaidru vēstījumu, padarot tos ideāli piemērotus organizāciju, degvielas uzpildes staciju vai veikalu tuvumā, vai dažādu pasākumu, gadatirgu vai izstāžu noformēšanā.

Visu karogu izgatavošanai mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes Vācijā ražotus audumus un diegus, kas nodrošina karogu ilglaicīgu kalpošanu dažādos metroloģiskos apstākļos. Vairāk par karogu izgatavošanā izmantojamajiem audumiem variet iepazīties ŠEIT. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Latvijas valsts karogs, Eiropas Savienības, pilsētu vai novadu karogi, citiem mēŗķiem paredzēti karogi, visiem karogiem mēs izmantojam vienādus izgatavošanas standartus. Tas ir laika gaitā pārbaudīts audumu klāsts, rūpīgs drēbnieku darbs un pārdomātas izgatavošanas tehnoloģijas. Tas kopumā nodrošina visaugstāko karogu kvalitāti, lai karoga kalpošanas mūžs pēc iespējas būtu ilgāks.

Visi, mūsu piedāvājumā esošā karoga klāstā, karogi var būt vienpusēji (ar spoguļattēlu karoga otrā pusē) vai abpusēji (ar vienādu attēlu abās karoga pusēs). Ievērībai, mazos karogus tā mazā svara dēļ āra apstākļos iesakām izmantot vienpusējus, bet iekštelpās, gājienos, svinībās utt. - abpusējus karogus. 

Ikdienas darba režīmā mēs izgatavojam un piegādājam klientu pasūtījumus 2-3 darba dienu laikā. Tomēr, termiņš var atšķirties no karogu skaita vai lieluma un piegādes attāluma.

Mūsu e-veikalā varat atrast šādas izgatavoto karogu kategorijas:

 • Latvijas valsts karogs un vimpelis
 • Latvijas pilsētu karogi
 • Reģionu un novadu karogi
 • Horizontālie karogi pēc pasūtījuma
 • Vertikāli karogi pēc pasūtījuma
 • Citu valstu karogi
 • Organizāciju karogi
 • Armijas karogi
 • Jūras karogi (signālu karogi)
 • Dažādu starptautiskā un vietājā mēroga sacensību karogi
 • Galda karogi
 • Automašīnu karogi
 • Līdzjutēju (fanu) karogi

Ja starp šīm kategorijām neatrodat nepieciešamo karogu, vienmēr varat sazināties ar mums, apmeklējot sadaļu KONTAKTI - pa tālruni vai rakstot e-pastu info@flagmanis.lv, un mūsu speciālisti nekavējoties Jums palīdzēs! 

Karogu piestiprināšanas veidi

Ņemot vērā karogu dažādību, vai tie ir  horizontāli vai tie ir vertikāli karogi, visiem karogiem ir jābūt piemērotiem stiprināšanas līdzekļiem. Mēs piedāvājam dažādas montāžas metodes, kas nodrošina gan horizontālo, gan vertikālo karogu stiprināšanu Jūsu mērķu sasniegšanai. Populārākās stiprināšanas metodes ir: kabata un saites, gredzeni, karabīnes un vienkārši saites. Katram stiprinājumam ir paredzēts atšķirīgs lietošanas princips, tādēļ sniedzam sīkāku informāciju par to stiprināšanas veidiem un nosacījumiem:

 •          kabata ar saitēm tiek izmantota karoga sasiešanai karoga mastos (koka, alumīnija, metāla), karogs papildus tiek piesiets ar saitēm, kas atrodas karoga kreisajos stūros.
 •          gredzena stiprinājumu visbiežāk izmanto karoga pakāršanai mastā. Ir svarīgi, lai karoga piestiprināšanai pie mastu auklas jau būtu karabīnēs. Gredzeni ir plastmasas. Tie sver mazāk nekā metāla gredzeni un nerūsē, lai arī tie nemaz nav mazākākizturīgi par metāla gredzeniem. 
 •          karabīnes tiek izmantots karogu piekāršanai mastā. Šī piestiprināšanas metode izmantojama savienojot karabīnes ar masta auklas cilpām. Papildu tam karabīni var savienot ar citu karabīni. 
 •          Saišu stiprinājumu visbiežāk izmanto, ja iepriekš minētie varianti nav piemēroti vai karogs nav piestiprināms uz kāta vai karājas mastā.

Šie ir 4 galvenie karogu piestiprināšanas veidi, taču dažreiz esošie karogu piestiprināšanas veidi nav atbilstoši vajadzīgajam, tad mēs kopā ar klientiem meklējam vispiemērotāko un izturīgāko karogu stiprināšanas veidu.  Svarīgi, lai Jūs sazināties ar mums un mēs kopā varēsim atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu karoga piestiprināšanai.