Reklāmas karogu ražošana

Reklāmas karogu ražošana

Reklāmas karogi, citādi saukti par pludmales karogiem, ir karogu veids, kas šobrīd ir viens no populārākajiem karogiem tirgū. Lai palīdzētu radīt iespaidīgu, uzkrītošu, reprezentatīvu tēlu, karogus novietoto uz zemes virsmas vai to kātus/mastus ierok gruntī. Ar reklāmas karogu palīdzību Jūsu organizāciju, veikalu, pasākumu, gadatirgu vai izstāžu zonu pamanīs daudz vieglāk. Mēs paši ražojam reklāmas karogus, tāpēc saviem klientiem varam piedāvāt plašu karogu sortimentu - formu un izmēru izvēli.

Šos karogus sauc arī: piliena formas karogiem, buras formas karogiem, spalvu formas karogiem, pludmales karogiem un reklāmas karogiem. Reklāmas karogus var izvietot telpās un ārpus tām. Šim nolūkam mēs Jums piedāvājam lielu skaitu dažādu reklāmkarogu pamatņu, ar kuru palīdzību Jums būs iespējams savu reklāmkarogu izvietot jebkur! Veikalā, pasākumā, festivālā, gadatirgū vai citā vietā. 

Visi reklāmas karogi ir izgatavoti tikai no visaugstākās kvalitātes auduma. Šie audumi ir ražoti Vācijā, kas pārbaudīti praksē. Arī reklāmas karogm ir piestiprinātas mastu kabatas un dubultās apmales, kas garantē reklāmas karogu noturību dažādoos laika apstākļos un ārkārtīgi ilgu kalpošanas laiku.

Tomēr ar lielu izvēli Jums var rasties jautājumi, tādēļ zemāk ir sniegtas atbildes uz galvenajiem mūsu praksē saņemtajiem klientu jautājumiem, kas saistīti ar reklāmas karogu izgatavošanu.

 

Ko Jūs vēlaties redzēt savā reklāmkarogā (-us)?

Jūsu uzņēmuma logotips, zīmols vai pakalpojuma nosaukums, katrs uzraksts, attēls, krāsa dažādos reklāmkarogu modeļos izskatās atšķirīgi. Visi reklāmkarogu modeļi var būt unikāli, kam ir savs unikāls dizains. Tas var būt no klasiska līdz ārkārtīgi stilizētam un pielāgotam Jūsu vēlmēm, no rotaļīga līdz klasiskam. Mēs saviem klientiem piedāvājam 7 dažādus reklāmas karogu modeļus – Straight; Concave; Angled; Convex; Shark; Drop; Block.

Katrs no tiem ir izgatavots pēc augstāko standartu prasībām, tādēļ mēs spējam nodrošināt reklāmas karogu augsto kvalitāti. Ir svarīgi zināt, ka daži modeļi ļoti atšķiras no citiem. Pirmie 5 modeļi ir līdzīgi spalvām un ir iegareni, tāpēc tos galvenokārt izmanto ar iegareniem logotipiem, savukārt Drop (piliena formas) modelis ir izliekts, padarot to ideāli piemērotu apaļajiem logotipiem. Convex modeļa reklāmas baneri ir vieni no spēcīgākajiem, jo tiem nav vaļīgu materiāla galu. Tomēr, ja jums ir jautājumi par to, kā izvēlēties pareizo modeli - jautājiet, un mēs Jums palīdzēsim!

Kur Jūs plānojat izveidot savu (-us) reklāmkarogu (-us)?

Ārā, telpās vai abos variantos. Šis ir izšķirošs jautājums, kas palīdzēs Jums izlemt par reklāmkaroga lielumu. Tādēļ pirms reklāmas karoga iegādes Jums jāizlemj, kur karogus izvietosiet, ārpus telpām, telpās, bet varbūt vēlaties tos izvietot gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Ja Jūs plānojat izvietot savu reklāmkarogu ārpus telpām, tad gandrīz visos gadījumos Jūs varat izvēlēties kādu no mūsu rīcībā esošajiem reklāmkarogu izmēriem. Ja Jūs lemjat izvietot reklāmkarogu iekštelpās, tādā gadījumā mēs Jums iesakām optimālos izmērus - XS, S un M. Šajā gadījumā mēs iesakām pārliecināties par telpu augtumu, stādimiegādāties reklāmkarogus, kuru augstums pārsniedz 310 cm (ar mastu), tie telpās var nederēt. Tātad, ja Jūs plānojat reklāmas karogus turēt ārpus telpām un telpās, ieteicams izvēlēties kādu no trim iepriekš minētajiem izmēriem. Vairāk ar karogu izmēriem var iepazīties ŠEIT.

Uz kādas virsmas tiks izvietots Jūsu reklāmkarogs (-i)?

Kad esat izvēlējies reklāmkarogu un tā lielumu, atliek izvēlēties pareizo pamatni. Ņemot vērā izvēlētā reklāmkaroga izmērus Jums būs jāizvēlas arī atbilstoša pamatne. Parasti reklāmas karogu pamatnes stiprinājumi tiek iegremdēti vai  ieskrūvēti zemes virsmā, piemēram, melnzeme, smilts, māls. Retos gadījumos par stiprinājuma pamatu var izmantot arī akmeņu krāvumos atrodamās starpas vai uz ielas esošo flīžu spraugas. Ja reklāmkarogu izvietosiet tikai iekštelpās, tādā gadījumā neatkarīgi no reklāmkaroga lieluma varat izvēlēties vieglākas pamatnes. Tomēr, ja Jūs plānojat izvietot reklāmas karogus arī ārpus telpām, tad Jums būs jāiegādājas smagākas pamatnes, kas spēs līdzsvarot karoga svaru vējainos apstākļos. Izvēloties pareizo pamatni, ir svarīgi nodrošināt, lai reklāmkarogs būtu stabils. Tomēr, ja ir grūti izvēlēties pamatni, vienmēr varat sazināties ar mūsu speciālistiem. Mēs Jums palīdzēsim izvēlēties piemērotāko karoga pamatnes veidu!

 

Kādu budžetu plānojat reklāmas karogu izgatavošanai?

Pasūtot reklāmkarogus ar lielāku finansiālo atbalstu, Jums ļaus izvēlēties reklāmkarogus no daudzveidīgākiem izmēriem un smagākām pamatnēm. Ja vēlaties, lai Jūsu reklāmkarogā norādītā informācija būtu redzama no liela attāluma, tad karoga augstumam ir būtiska loma. It īpaši, ja reklāmas karogu var aizsegt citi objekti. Visu reklāmas karogu cenas ir atkarīgas no to izmēriem, izvēlētajām drukas metodēm, audumiem un daudzuma. Vai Jums ir kādi jautājumi? Rakstiet mums pa e-pastu info@flagmanis.lv

Atšķirības starp vienpusējiem un abpusējiem reklāmas karogiem

Vienpusēji reklāmas karogi

V ienpusēji reklāmkarogi, iespējams, ir visbiežāk izgatavotie reklāmkarogu varianti. Šie reklāmkarogi visbiežāk tiek izmantoti brīvā dabā, dažādu izstāžu, festivālu vai citu pasākumu laikā. Tie tiek uzstādīti arī netālu no veikaliem, restorāniem vai citām vietām, kur nepieciešams piesaistīt uzmanību. Šo karogu izgatavošanai mēs izmantojam 115 gr / m2 100% poliesteru (standarta audums). Šī ir visekonomiskākā ražošanas metode, kuru iecienījuši daudzi no mūsu klientiem. Tomēr klientiem, kuri plāno izvietot reklāmas karogus spēcīgi vējainās vietās vai vēlas tiem ilgāku kalpošanas laiku, mēs piedāvājam Air120 gr/m2 100% poliesteru (AirTex audums). Šis audums ir lielisks risinājums reklāmas karogu izvietošanai laukumos, jūras tuvumā, kalnainās vietās utt. Galvenais vienpusējo reklāmas karogu trūkums, salīdzinājumā ar divpusējiem karogiem, ir tas, ka karoga otrā pusē uzraksti, logotipi un cita informācija ir redzama otrādi (spoguļattēlā).

Vienpusēja reklāmas karoga priekšrocības Vienpusēja reklāmas karoga trūkumi
 • Spilgtas krāsas abās pusēs
 • Pareizi sakatāmi teksti un logotipi
 • Pamanāms
 • Mastu un pamatni var izmantot daudzas reizes
 • Viegli maināms
 • Ideāli piemērots pasākumiem vai izstādēm
 • Ievērojams sākotnējais ieguldījums
 • Reverss skats karoga otrā pusē
 • Mazāk izvietojamās informācijas uz karoga (salīdzinot ar abpusēju reklāmas karogu)

Abpusēji reklāmas karogi

Abpusēji reklāmas karogi ir unikāls produkts, kas tiek ražots tikai pie mums. Būtiska abpusēja reklāmas karoga priekšrocība ir attēla sinhronitāte abās pusēs. Šī opcija ļauj Jums izveidot uz reklāmkaroga reklāmas, neuztraucoties par to, ka karoga otrajā pusē būs spoguļattēls. Tajā pašā laikā divpusējiem reklāmkarogiem var būt dažādi attēli, kas ir vēl viena priekšrocība, kas nodrošinās Jūsu reklāmkarogu unikalitāti.

Tomēr ir svarīgi zināt, ka divpusējie reklāmas karogi ir smagāki. Mēs ražojam abpusējus reklāmas karogus tikai trīs izmēros: XS; S un M. Salīdzinājumā ar vienpusējiem reklāmas karogiem divpusējie reklāmas karogi nav caurspīdīgi, kas ir vēl viena priekšrocība.

Privalumai Trūkumai
 • Var ražot ar atšķirīgu informāciju abās pusēs
 • Pareizi nodoti teksti un logotipi
 • Ilgāks kalpošanas laiks
 • Pamanīts
 • Mastu un pamatni var izmantot daudzas reizes
 • Viegli maināms
 • Ideāli piemērots pasākumiem vai izstādēm
 • Tas maksā vairāk, salīdzinot ar vienpusēju
 • Smagāks par vienpusēju reklāmkarogu
 • Lielāka svara dēļ reklāmkarogs tiek izstiepts stiprāk
 • Divpusējie karodziņi ir mazāki, salīdzinot ar vienpusējiem karodziņiem

Elastīga un iespiesta reklāmas karoga kabata

Visiem mūsu ražotajiem reklāmas karogiem ir kabatas, kuru galvenais mērķis ir ievietot reklāmas karoga kātu/mastu. Tomēr ir divu veidu kabatas: baltas un melnas elastīgas kabatas vai iespiestas kabatas.

Abiem baneru karogu veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc pirms pareizā varianta izvēles ir svarīgi saprast šīs priekšrocības un trūkumus.

Elastīga un iespiesta reklāmas karoga kabata

Priekšrocības

Trūkumi

 • Lētākas ražošanas izmaksas, kā rezultātā zemākas reklāmas karoga izmaksas;
 • Reklāmas karogs kalpo ilgāk, jo galvenais reklāmas karoga plīsuma punkts ir kabatā;
 • Laika pārbaudīta izturība.
 • Dizaina ziņā tas izskatās sliktāk, salīdzinot ar iespiestu reklāmkaroga kabatu;
 • Pieejams TIKAI baltā vai melnā krāsā

Iespiesta reklāmas karoga kabata

Priekšrocības

Trūkumi

 • Karogs ir nedaudz vieglāks nekā tas, kuram ir elastīgā kabata;
 • Iespiestā reklāmas kabata var būt ar Jūsu izveidotu dizainu vai krāsu;
 • Reklāmas karoga dizains ir vienots ar kabatu.
 • Lielāka apjoma ražošana var aizņemt vairāk laika;
 • Iespiesta reklāmas karoga kabata kalpo īsāku laika posmu kā elastīga, tāpēc ir svarīgi to novērtēt, kad nolemjat karogu turēt ārpus telpām.

Turpmāk, zinot reklāmas karogu kabatu priekšrocības un trūkumus, būs viegli izvēlēties pareizo variantu. Flagmanis.lv komanda iesaka, reklāmas karogiem, kas lielāko daļu sava kalpošanas laika pavadīs ārpus telpām, visbiežāk tiek izmantota elastīga tipa kabata, bet iespiestās kabatas izmantot tiem karogiem, kuri tiks izvietoti telpās visu viņu kalpošanas laiku.