Audumi karogu izgatavošanai

Audumi karogu izgatavošanai

Karogu ražošana sastāv no vairākiem svarīgiem elementiem. Tie ir atbilsoši audumi, stiprinājumi un kvalitatīva apdare. Katram no šiem elementiem ir svarīga loma, lai būtu vislabākā kvalitāte gan horizontālo, gan vertikālo, gan reklāmas vai citu karogu izgatavošanā. Uzticami audumi, kas izgatavoti Eiropas Savienībā, palīdz nodrošināt karogu augsto kvalitāti. Zemāk Jūs atradīsiet audumus, kurus mēs izmantojam karogu izgatavošanai.

Audumi

Lai ražotu karogu, vai tas ir Latvijas valsts karogs , Latvijas pilsētas vai novada karogs, Jūsu uzņēmuma karogs vai citu valstu karogi un taml., mēs vienmēr izmantojam tikai augstākās kvalitātes audumus. Visi karogi ir izgatavoti tikai no pārbaudītiem materiāliem, tāpēc mēs skaidri zinām materiālu teorētisko kalpošanas laiku un varam ieteikt Jums piemērotāko variantu. Karogu ražošanai mēs izmantojam trīs galvenos audumus: 115 gr/m2 100% poliesters (standarta audums), 120 gr/m2 100% poliesters (AirTex audums), 155 gr/m2 100% poliesters (PoweTex audums). Visi šie audumi ir paredzēti karogu izgatavošanai. Saskaņā ar auduma ražotāja tehniskajiem datiem ir iespējama izmēru kļūda ± 3%.

115 gr / m2 Polyester

115 gr/m2 100% poliesters (standarta audums)

Ideāli sader ar digitālu druku. Audums lieliski absorbē tinti, kā rezultātā abās pusēs iegūst spilgtas krāsas. Tas ir nedaudz spīdīgs audums, no kura izgatavo standarta karogus, kas ir vieni no populārākajiem tirgū. Lieliski piemērots abpusēju karogu izgatavošanai. UV izturīgs, viegli mazgājams un kopjams. 

Air Textiel

120 gr/m2 100% poliesters (AirTex audums)

Populārais audums ir īpaši izturīgs pret vēju, ideāli piemērots karogu ražošanai. Šo audumu citādi sauc par MESH audumu. Tāpēc īpaša aušana ilgst ilgāk, salīdzinot ar standarta audumu, tā pagarina karogu kalpošanas laiku. Tāpat kā standarta audums, arī šis ir lieliski piemērots tiešai digitālai drukāšanai, jo tas lieliski absorbē tinti un skaidri uzklāj krāsas. UV izturīgs, viegli mazgājams un kopjams.

100D Polyester

155 gr/m2 100% poliesters (PowerTex audums)

Tas ir vadošais un izturīgākais audums tirgū. Īpaši izturīgs pret spēcīgu vēju, izbalēšanu. PowerTex audums ir vairākas reizes izturīgāks par parasto (standarta) karogu audumu. Tāpat kā iepriekš minētie audumi, šis audums ir lieliski piemērots digitālai drukai, izturīgs pret UV stariem, mazgājams.