Latvijas kuģa karogs Skatīt lielāku

Latvijas kuģa karogs

7,20€ bez nodokļa


Piegādes laiks: 2-5 darba dienas

Latvijas kuģa karogs apdrukāts uz īpaši augstas kvalitātes poliestera. Izvēlieties karoga izmēru un piestiprināšanas metodi. Papildus stiprībai, kuģa karogiem ir četrkārša apdare, kas būtiski pagarina šo karogu kalpošanas laiku.
Kuģu karogi visbiežāk tiek izmantoti, lai norādītu kuģa izcelsmi. Šos karogus visbiežāk izmanto, paceļot tos uz kuģiem, jahtām vai laivām.
Nospiediet apli ar "i", lai iegūtu sīkāku informāciju par stiprinājuma metodēm


Veidnes

8,71€

8,71€nodoklis iekļauts

7,20€ bez nodokļa

Piegādes izmaksas

no 2 8,01€ par vienību
no 3 7,40€ par vienību
no 4 6,97€ par vienību
no 5 6,53€ par vienību

ModelisLatvijas kuģa karogs
Izmērs6 dažādi izmēri: 30 x 45 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm, 60 x 90 cm, 70 x 105 cm, 80 x 120 cm (Neatrodat vajadzīgo izmēru? Sazinieties ar mums, mēs izgatavosim jums nepieciešamā izmēra karogu)
Materiāls100% poliestera tekstils: standarta 115 g / m2
Drukāšanas tehnikasTiešā digitālā druka (sublimācija) vai sietspiede. Attēls kuģa karoga otrā pusē ir spoguļattēls, spilgtums ~ 95%.
Mazgāšanas instrukcijaKuģa karogu var mazgāt ūdenī 30 ° C temperatūrā. Saražotie kuģa karogi ir izmazgāti un izgludināti.
PielietošanaKuģu karogi bieži tiek izmantoti, paceļot tos uz kuģiem, jahtām vai laivām un, lai norādītu kuģa izcelsmi.
  • Krāsas atbilst heraldikas prasībām
  • 6 dažādi izmēri: 30 x 45 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm, 60 x 90 cm, 70 x 105 cm, 80 x 120 cm (Neatrodat vajadzīgo izmēru? Sazinieties, ar mums, mēs izgatavosim jums nepieciešamā izmēra karogu)
  • Jūs varat izvēlēties dažādas stiprinājuma metodes, vairāk informācijas par tām, noklikšķinot ŠEIT
  • Kuģa karogu izgatavošanai tiek izmantots augstas kvalitātes vācu poliesteris
  • Četrkārša apdare nodrošina karogu izturību
  • Latvijas kuģa karogs ir izgatavots no cieta auduma, nav nevajadzīgu šuvju
  • Mēs nodrošinam garantiju mūsu karogiem (lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet sadaļu Garantija)
  • Plašāku informāciju par mūsu karogiem varat atrast, noklikšķinot ŠEIT, un par karogu audumiem ŠEIT
  • Nepieciešams cita dizaina karogs? Tos visus varat atrast ŠEIT.
  • Pasūtot lielāku karogu skaitu, tiek piemērotas atlaides

Cena atkarīga no daudzuma

DaudzumsAtlaideJūs ietaupāt
2 8% Līdz 1,15€
3 15% Līdz 3,24€
4 20% Līdz 5,76€
5 25% Līdz 9,00€

GARANTIJA

SIA „ReVen" garantē, ka visi ražotie un pārdotie karogi pilnībā atbilst visām mūsu piedāvājumā un/vai katalogā norādītajām produktu specifikācijām. Mēs garantējam, ka visiem ReVen ražotajiem un pārdotajiem karogiem nav materiālu un ražošanas defektu. Tomēr, ja rodas šādi defekti, tie tiks novērsti vai nomainīt (pēc saviem ieskatiem) bez maksas 10 darba dienu laikā pēc preces piegādes uzņēmuma mītnei, ievērojot turpmāk izklāstītos ierobežojumus un izņēmumus.


IEROBEŽOJUMI UN IZŅĒMUMI

Tā kā karogs ir objekts, kas pakļauts dažādiem nekontrolējamiem faktoriem, mūsu garantijai ir vairāki īpaši izņēmumi:

1. Normāls nolietojums normālas lietošanas dēļ:

- Visi karogi, kas plīvo ārā, parasti nolietojas dažādu atmosfēras parādību un saules gaismas ietekmē, lai gan inteliģenta lietotāju aprūpe un darbība var ievērojami pagarināt karoga mūžu *;

- Mēs nevaram piedāvāt īpašu “karoga mūža” garantiju, ņemot vērā dažādus radušos apstākļus un apkopi (vai to trūkumu), ko veic patērētājs. Parasti StandartTex auduma, standarta izmēra karoga (1x2 metri), mūža ilgumam jābūt no 60 līdz 90 dienām, ja labos laika apstākļos tas tiek turēts karājoties no rītausmas līdz krēslai. Rūpīgi uzturēts karogs izskatīsies labāk un kalpos ilgāk.

2. Bojājumi, kas radušies nepareizas lietošanas, nolaidības, nepareizas uzstādīšanas, produkta nomaiņas mēģinājumu, mēģinājumu rīkoties citādi nekā uzņēmums ReVen" dēļ.

3. Bojājumi, ko izraisījis negadījums, ugunsgrēks, ūdens vai citi šķidrumi, intensīvs piesārņojuma avots vai citi nekontrolējami faktori.

4. Bojājumi, ko izraisījuši ārkārtēji laika apstākļi, piemēram: vētras, sniegs, skābs lietus, viesuļvētras, pērkona negaiss, mikroviļņi, zemestrīces, krusa, cunami vai citas dabas darbības. Garantija neattiecas uz karoga bojājumiem, ja tas plīvo saskaroties ar jumtiem, ēkām, koku zariem vai ja tas saskaras ar kādu citu priekšmetu.

DAĻĒJA GARANTIJA

Papildus pilnajai garantijai mēs piedāvājam arī daļēju 3 mēnešu garantiju lielāka izmēra karogiem (1x2 metri).Lielāki karogi piedzīvo lielāku slodzi un var ātrāk nolietoties.Tomēr, ja šajā periodā tiek novērots lielāks nolietojums, t.i.krāsu izbalēšana, galveno šuvju un stiprinājumu sabrukšana mēs labosim vai nomainīsim karogus (pēc saviem ieskatiem) par saviem līdzekļiem.Mēs paturam tiesības noteikt defektus paši, pamatojoties uz iesniegtajām fotogrāfijām un/vai pašiem piegādātajiem karodziņiem.

EKSKLUZĪVĀS TIESĪBAS UN PROCEDŪRAS

Visas saistības, kas izriet no šīs garantijas, tiks izpildītas ar „ReVen“ vienpusēju lēmumu mainīt vai salabot preci. Gadījumā, ja nav izdevies salabot vai nomainīt preci vai tās daļu, Pircējam var piedāvāt atlīdzināt pirkuma izmaksas. Remontam var izmantot jaunas vai atjaunotas detaļas.

Izņemtās detaļas vai nomainītās preces kļūst par „ReVen“ īpašumu.

ReVen“ nav atbildīgs par preču bojājumiem vai nozaudēšanu pārvadāšanas laikā.
--------
*
Padomi par karodziņa uzturēšanu (piemēri):

- Plīvojošs karogs: novērojiet pirmās bojāšanās pazīmes. Karogus var apgriezt un atkārtoti apgriezt, kas ievērojami pagarina karoga kalpošanas laiku;

- Vējainas dienas: karogus īpaši ietekmē brāzmains vējš. Ja iespējams (stipra vēja gadījumā līdz 15 m/s, karogs jānolaiž līdz masta vidum, ja vēja brāzmas ir spēcīgākas par 15 m/s, karogs jāatkabina no kāta/masta) .

- Lietus vai sniegs: lai iegūtu labākus rezultātus, neturiet karogu paceltu lietus vai puteņa laikā. Pēc stipra sniega vai lietus noņemiet karogu un izkārtojiet to atklātā veidā, lai nožūtu. Nelokiet un neiesaiņojiet mitru karogu.

- Gaisa piesārņojums: lai samazinātu netīruma gaisa, dūmu, automašīnu izmešu utt. efektu, kas ietekmē karoga ilgtspēju, mazgājiet karogus biežāk (mehāniska mazgāšana ik pēc 14 dienām 30-40 ° C temperatūrā, neizmantojot balinātājus un hlorētus līdzekļus!). Lai pagarinātu karoga kalpošanas laiku, ir ļoti ieteicams izmantot divus karogus pamīšus tos mainot.