Reklāmas karogu modeļi

Reklāmas karogu modeļi

8 dažādi reklāmkarogu modeļi!

Mūsu e-veikalā varat atrast pat 8 dažādus reklāmas karogu modeļus. Katram no šiem modeļiem ir unikāls dizains. Sākot no standarta Straight vai Concave modeļiem līdz maksimāli izliektiem Shark vai Drop variantiem. Ikviens izvēlēsies pareizo modeli. Spalvu formas modeļi ir ideāli piemēroti iegareniem (horizontāliem vai vertikāliem) logotipiem, zīmolam, savukārt Drop modeli visbiežāk izmanto kopā ar apaļajiem logotipiem vai preču zīmēm. Ja vēlaties pilnībā izmantot visu reklāmkarogu vietu, mēs piedāvājam saviem klientiem izvēlēties modeli Bloks.

Plašais reklāmkarogu modeļu klāsts nodrošina to, ka katrs klients atradīs to, ko meklē. Tomēr, ja Jums ir kādi jautājumi par to, kuru modeli izvēlēties, Jūs vienmēr varat sazināties ar mums! Mūsu speciālisti konsultēs Jūs un palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko modeli.         

Iespējamie reklāmas karogu izmēri

Dažādi reklāmkarogu modeļi nozīmē arī dažādus iespējamos izmērus. Dažiem modeļiem to formas dēļ ir vairāk, citiem mazāk. StraightConcaveAngled ir Convex modeļiem ir 6 iespējamie izmēri (no XS līdz XL), savukārt Shark un Drop formām ir 5 iespējamie izmēri (bez L-Wide izmēra). Block ALU izmēri ir attiecīgi 3, pateicoties alumīnija kātiem. Katram modelim un izmēram ir dažādas priekšrocības, par kurām mēs rakstījām iepriekš, un Jūs varat arī atrast vairāk informācijas, apmeklējot sadaļu par reklāmas karogu izgatavošanu.

Zemāk ir tabula par iespējamiem katra modeļa izmēriem:

Modelis Iespējamo izmēru skaits
Straight 6
Concave 6
Angled 6
Convex 6
Shark 5
Drop 5
Block 3