Pasūtiet tiešsaistē

Pasūti reklāmas karogu ātri un ērti caur flagmanis.lv. Papildus iespējai ātri un ērti pasūtīt preces, mēs piedāvājam arī drošu tiešsaistes vietni. Mēs garantējam Jūsu datu drošību un visi pasūtīšanas laikā ievietotie faili un dati tiek glabāti drošā serverī.

Jūs variet pasūtīt savu reklāmas karogu, veicot šīs 6 darbības:

  1. Izvēlieties savu reklāmas karoga modeli;

  2. Pēc reklāmas karoga modeļa izvēles, izvēlieties tā izmēru, drukas metodi, virzienu un kabatu. izvēlieties, vai Jūsu reklāmas karogam ir jābūt ar vai bez kāta (ir iespēja izvēlēties kātu un transportēšanas somu). Visbeidzot, izvēlieties pareizo reklāmas karoga pamatni;

  3. Aprakstiet papildus vēlmes tam paredzētajā sadaļā;

  4. Lejupielādējiet atbilstošo veidni;

  5. Sagatavojiet maketu;

  6. Augšupielādējiet maketu tam paredzētajā vietā. (Failus, kas aizņem vairāk atmiņas, var nosūtīt ar WeTransfer vai pa e-pastu info@flagmanis.lv)

Kāpēc iegādāties reklāmas karogus internetā?

Pasūtot reklāmas karogus tiešsaistē, Jums tiek sniegta visa jaunākā informācija un cenas. Tikai ar dažiem klikšķiem Jūs uzzināsiet izvēlētā reklāmas karoga cenu. Pateicoties mūsu produktu portfelim un pieredzei karogu un reklāmas karogu ražošanā, mums ir daudz apmierinātu klientu visā pasaulē. Klienti, kuri pie mums ir iegādājušies karogus un reklāmas karogus, sniedz vislabākās atsauksmes, jo ​​mēs garantējam izcilu kvalitāti, ātru apkalpošanu un lieliskas iespējas.

Visur, vienmēr, no jebkuras ierīces

flagmanis.lv piedāvā Jums ērtu un drošu vietni, kas pielāgojas Jūsu viedierīcei. Jūs variet pasūtīt reklāmas karogus vai citus produktus tiešsaistē izmantojot jebkuru ierīci - galddatoru, klēpjdatoru, planšetdatoru vai tālruni. Visus mūsu produktus variet apskatīt savā tālruņa ekrānā, esot dārzā vai braucot vilcienā. Mūsu mājaslapa lieliski darbojas ar Apple, Android un Windows operētājsistēmām.