Reklāmas karogs ar dizainu "Esam atvērti" II
 • -10%
 • Reklāmas karogs ar dizainu "Esam atvērti" II

Reklāmas karogs ar dizainu "Esam atvērti" II

SKU kods: 100281
25,03 €
22.53 € - 2,50 €
AR PVN
18.62 bez PVN.
Izvēlne
Statīvs
Daudzums

Apjoma atlaides

No daudzuma Vienības cena ar PVN
2 22,03 €
3 20,03 €
4 18,78 €
5 17,02 €

Piegādes laiks: 2-5 darba dienas

Reklāmas karogs ar dizainu "Esam atvērti" II - reklāmas karogs ar unikālu dizainu ir paredzēts Jūsu uzņēmuma vai pakalpojuma popularizēšanai. Piesaistiet potenciālo klientu uzmanību ar izteiksmīgu reklāmas karogu, kas piemērots lietošanai gan ārā, gan iekštelpās. Izvēlieties vēlamo reklāmas karoga augstumu, mastu un pamatni.
Vai joprojām ir grūti izvēlēties un nepieciešama papildus informācija? Zvaniet +37127753783 vai rakstiet uz info@flagmanis.lv, un mūsu speciālisti jums palīdzēs

 • Reklāmas karogu var iegādāties ar vienpusēju (reklāmas karoga otra puse ir spoguļattēla) vai divpusēju apdruku
 • Augstas kvalitātes poliesters
 • Daudz iespējamo kombināciju
 • Iespēja izvēlēties no 6 dažādiem izmēriem (Extra Small, Small, Medium, Large, Large Extra Wide, Extra Large)
 • Iespēja iegādāties šo reklāmas karogu kopā ar kātu un transportēšanas somu (ja pērkat visu komplektu)
 • Reklāmas karogu Jūs varat iegādāties ar vai bez kāta
 • Visas reklāmas karogu pamatnes varat atrast ŠEIT
 • Nepieciešams reklāmas karogs ar citu dizainu? Visus mūsu piedāvātos dizainus varat atrast ŠEIT
 • Pasūtot lielāku karogu daudzumu, piemērojam atlaides!
100281

Datu lapa

Modelis
Reklāmas karogs ar dizainu "Esam atvērti" II
Izmērs
Extra Small (XS), Small (S), Medium (M), Large (L), Large Extra Wide (L-Wide), Extra Large (XL)
Printētās virsmas laukums
50 x 150 cm (XS izmērs), 55 x 200 cm (S izmērs), 60 x 260 cm (M izmērs), 80 x 340 cm (L izmērs), 90 x 300 cm (L-Wide izmērs), 85 x 450 cm (XL izmērs)
Kopējais augstums (ieskaitot kātu)
180 cm (XS izmērs), 250 cm (S dydis izmērs), 310 cm (M dydis izmērs), 410 cm (L dydis izmērs), 400 cm (L-Wide dydis izmērs), 520 cm (XL dydis izmērs)
Materiāls
115 g / m2 poliesters
Drukāšanas tehnikas
Tieša digitālā druka (sublimācija), visas krāsas. Vienpusējā reklāmas karoga otrā pusē attēls ir spoguļattēls, spilgtums ~ 90%.
Kabata
Lai kalpotu ilgāk, kāta kabatai tiek izmantota balta vai melna stipra un elastīga josla. Pieejams arī ar karoga krāsas kabatu, kas izgatavota no poliestera. Šūta dubultā šuve.
Mazgāšanas instrukcija
Reklāmas karogu var mazgāt ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30º grādus.
Pielietošana
Reklāmas rīks biznesam (veikaliem, restorāniem, noliktavām utt.), pakalpojumiem un produktiem, pasākumiem, festivāliem, turnīriem, gadatirgiem vai izstādēm, sporta nometnēm utt.
Svars
0,3 - 3,4kg

GARANTIJA

SIA „ReVen" garantē, ka visi ražotie un pārdotie karogi pilnībā atbilst visām mūsu piedāvājumā un/vai katalogā norādītajām produktu specifikācijām. Mēs garantējam, ka visiem ReVen ražotajiem un pārdotajiem karogiem nav materiālu un ražošanas defektu. Tomēr, ja rodas šādi defekti, tie tiks novērsti vai nomainīt (pēc saviem ieskatiem) bez maksas 10 darba dienu laikā pēc preces piegādes uzņēmuma mītnei, ievērojot turpmāk izklāstītos ierobežojumus un izņēmumus.


IEROBEŽOJUMI UN IZŅĒMUMI

Tā kā karogs ir objekts, kas pakļauts dažādiem nekontrolējamiem faktoriem, mūsu garantijai ir vairāki īpaši izņēmumi:

1. Normāls nolietojums normālas lietošanas dēļ:

- Visi karogi, kas plīvo ārā, parasti nolietojas dažādu atmosfēras parādību un saules gaismas ietekmē, lai gan inteliģenta lietotāju aprūpe un darbība var ievērojami pagarināt karoga mūžu *;

- Mēs nevaram piedāvāt īpašu “karoga mūža” garantiju, ņemot vērā dažādus radušos apstākļus un apkopi (vai to trūkumu), ko veic patērētājs. Parasti StandartTex auduma, standarta izmēra karoga (1x2 metri), mūža ilgumam jābūt no 60 līdz 90 dienām, ja labos laika apstākļos tas tiek turēts karājoties no rītausmas līdz krēslai. Rūpīgi uzturēts karogs izskatīsies labāk un kalpos ilgāk.

2. Bojājumi, kas radušies nepareizas lietošanas, nolaidības, nepareizas uzstādīšanas, produkta nomaiņas mēģinājumu, mēģinājumu rīkoties citādi nekā uzņēmums „ReVen" dēļ.

3. Bojājumi, ko izraisījis negadījums, ugunsgrēks, ūdens vai citi šķidrumi, intensīvs piesārņojuma avots vai citi nekontrolējami faktori.

4. Bojājumi, ko izraisījuši ārkārtēji laika apstākļi, piemēram: vētras, sniegs, skābs lietus, viesuļvētras, pērkona negaiss, mikroviļņi, zemestrīces, krusa, cunami vai citas dabas darbības. Garantija neattiecas uz karoga bojājumiem, ja tas plīvo saskaroties ar jumtiem, ēkām, koku zariem vai ja tas saskaras ar kādu citu priekšmetu.

DAĻĒJA GARANTIJA

Papildus pilnajai garantijai mēs piedāvājam arī daļēju 3 mēnešu garantiju lielāka izmēra karogiem (1x2 metri).Lielāki karogi piedzīvo lielāku slodzi un var ātrāk nolietoties.Tomēr, ja šajā periodā tiek novērots lielāks nolietojums, t.i.krāsu izbalēšana, galveno šuvju un stiprinājumu sabrukšana mēs labosim vai nomainīsim karogus (pēc saviem ieskatiem) par saviem līdzekļiem.Mēs paturam tiesības noteikt defektus paši, pamatojoties uz iesniegtajām fotogrāfijām un/vai pašiem piegādātajiem karodziņiem.

EKSKLUZĪVĀS TIESĪBAS UN PROCEDŪRAS

Visas saistības, kas izriet no šīs garantijas, tiks izpildītas ar „ReVen“ vienpusēju lēmumu mainīt vai salabot preci. Gadījumā, ja nav izdevies salabot vai nomainīt preci vai tās daļu, Pircējam var piedāvāt atlīdzināt pirkuma izmaksas. Remontam var izmantot jaunas vai atjaunotas detaļas.

Izņemtās detaļas vai nomainītās preces kļūst par „ReVen“ īpašumu.

„ReVen“ nav atbildīgs par preču bojājumiem vai nozaudēšanu pārvadāšanas laikā.
--------
* Padomi par karodziņa uzturēšanu (piemēri):

- Plīvojošs karogs: novērojiet pirmās bojāšanās pazīmes. Karogus var apgriezt un atkārtoti apgriezt, kas ievērojami pagarina karoga kalpošanas laiku;

- Vējainas dienas: karogus īpaši ietekmē brāzmains vējš. Ja iespējams (stipra vēja gadījumā līdz 15 m/s, karogs jānolaiž līdz masta vidum, ja vēja brāzmas ir spēcīgākas par 15 m/s, karogs jāatkabina no kāta/masta) .

- Lietus vai sniegs: lai iegūtu labākus rezultātus, neturiet karogu paceltu lietus vai puteņa laikā. Pēc stipra sniega vai lietus noņemiet karogu un izkārtojiet to atklātā veidā, lai nožūtu. Nelokiet un neiesaiņojiet mitru karogu.

- Gaisa piesārņojums: lai samazinātu netīruma gaisa, dūmu, automašīnu izmešu utt. efektu, kas ietekmē karoga ilgtspēju, mazgājiet karogus biežāk (mehāniska mazgāšana ik pēc 14 dienām 30-40 ° C temperatūrā, neizmantojot balinātājus un hlorētus līdzekļus!). Lai pagarinātu karoga kalpošanas laiku, ir ļoti ieteicams izmantot divus karogus pamīšus tos mainot.