Reklāmas karogu pamatnes  Šeit ir 22 produkti.

Reklāmas karogu pamatnes

Visas mūsu reklāmas karogu pamatnes ir atlasītas, lai tās perfekti atbilstu jūsu izvēlētajiem karogiem un apstākļiem. Dažādiem apstākļiem ir piemērotas dažādas pamatnes. Gadījumos, kad izmantojat savu reklāmas karogu iekštelpās vai uz cietas virsmas ārpus telpām, piemēram, betona, mēs piedāvājam dažādus lieliskus risinā...

Reklāmas karogu pamatnes

Visas mūsu reklāmas karogu pamatnes ir atlasītas, lai tās perfekti atbilstu jūsu izvēlētajiem karogiem un apstākļiem. Dažādiem apstākļiem ir piemērotas dažādas pamatnes. Gadījumos, kad izmantojat savu reklāmas karogu iekštelpās vai uz cietas virsmas ārpus telpām, piemēram, betona, mēs piedāvājam dažādus lieliskus risinājumus: krusteniskā pamatne ar rotējošo mehānismu vai kādu no mūsu tērauda pamatnēm. Ja nepieciešama papildus stabilitāte un svars, piedāvājam krustenisko pamatni ar ūdens balastu. Tas ir viegli piepildāms riņķis ar ūdeni un nodrošina reklāmas karoga stabilitāti. Ūdens balastu var iegādāties atsevišķi vai kopā ar pamatni. Balastu var piepildīt līdz 10 litriem ūdens un smiltīm.

Ja plānojat izmantot savu reklāmas karogu ārpus telpām, piedāvājam jums dažādas pamatnes, kas nodrošina stabilitāti jebkuros laikapstākļos. Zemes stienis ar rotējošo mehānismu, nodrošinās Jūsu reklāmas karoga stabilitāti un karoga griešanos līdzi vējam. Piedāvājam arī tērauda pamatni ar rotējošo mehānismu, kas sver 20 kg, lai jūsu reklāmas karogs stāvētu arī visstiprākajā vējā. Ātrai, bet pagaidu reklāmas karoga pacelšanai piedāvājam pamatni zem auto riteņiem ar rotējošo mehānismu , kas nodrošina stabilitāti un ļauj Jūsu reklāmas karogam griezties līdzi vējam.

Vairāk
lapaspusē
Rāda 1 - 12 no 22 priekšmetiem
Rāda 1 - 12 no 22 priekšmetiem