Sēžammaiss ar apdruku Rounded
 • Sēžammaiss ar apdruku Rounded

Sēžammaiss ar apdruku Rounded

SKU kods: 88-R1201
72.60 €
AR PVN
60.00 bez PVN.
Izmērs
Izvēle
Daudzums

Piegādes laiks: 3-7 darba dienas

Sēžammaiss ar apdruku Rounded ir unikāls reklāmas rīks jūsu uzņēmumam, birojam vai zīmolam. Pilnībā apdrukāts sēžammaiss sniedz brīvību radošumam. Atkārtoti lietojams un kvalitatīvs sēžammaiss ir lieliski piemērots jūsu pasākumiem vai uzņēmuma atpūtas zonām. Apaļā forma un viegli ieveidojamais sēžammaiss ir īpaši populārs mūsu klientu vidū.

Grūti izvēlēties un ir nepieciešama papildus informācija? Zvaniet pa tālruni +37127753783 vai rakstiet uz  - info@flagmanis.lv un mūsu speciālisti Jums palīdzēs.

 • Izvēlieties no dažādiem izmēriem: Ø120 cm, Ø130 cm, Ø140 cm;
 • Sēžammaiss ar apdruku ir izgatavots no izturīga, kvalitatīva, vācu 100% poliestera, 340 g/m2;
 • Sēžammaisa iekšpuse ir pildīta ar uzpūstām polistirola granulām;
 • Sēžammaiss sastāv no divām daļām: ārējā pārvalka un iekšējā maisa;
 • Visas sēžammaisa malas ir gludas ar dubultajām šuvēm;
 • Šūšanai izmantoti tikai izturīgi vācu diegi;
 • Ārējo pārvalku var mazgāt veļas mašīnā;
 • Sēžammaisu var iegādāties ar pildījumu vai bez tā;
 • Ārējais apvalks ir maināms, tāpēc nepieciešamības gadījumā vienmēr ir iespēja to nomainīt;
 • Lielākiem apjomiem piemērojam atlaides!;
 • Visām sēžammaisa sienām var būt dažāda apdruka, tāpēc ar speciāli jums izstrādātu apdruku varat izveidot unikālus sēžammaisus!
 • Par maketa sagatavošanu sazinieties ar mums pa tālruni +37127753783 vai rakstiet uz - info@flagmanis.lv un mūsu speciālisti Jums palīdzēs. Ja jums nav iespējas sagatavot savu maketu, mūsu maketētāji jums palīdzēt!
88-R1201

Datu lapa

Modelis
Sēžammaiss ar apdruku Rounded
Izmērs
Ø120 cm, Ø130 cm, Ø140 cm
Materiāls
100% poliesters, 340 g / m2
Mazgāšanas instrukcija
Sēžammaisa ārējo pārvalku var mazgāt veļasmašīnā 30 grādu temperatūrā.
Pielietošana
Sēžammaisi ar apdruku ir paredzēti lietošanai dažādos pasākumos, konferencēs, izstādēs vai Jūsu uzņēmuma, iestādes vai organizācijas atpūtas zonās.

GARANTIJA

SIA „ReVen" garantē, ka visi ražotie un pārdotie karogi pilnībā atbilst visām mūsu piedāvājumā un/vai katalogā norādītajām produktu specifikācijām. Mēs garantējam, ka visiem ReVen ražotajiem un pārdotajiem karogiem nav materiālu un ražošanas defektu. Tomēr, ja rodas šādi defekti, tie tiks novērsti vai nomainīt (pēc saviem ieskatiem) bez maksas 10 darba dienu laikā pēc preces piegādes uzņēmuma mītnei, ievērojot turpmāk izklāstītos ierobežojumus un izņēmumus.


IEROBEŽOJUMI UN IZŅĒMUMI

Tā kā karogs ir objekts, kas pakļauts dažādiem nekontrolējamiem faktoriem, mūsu garantijai ir vairāki īpaši izņēmumi:

1. Normāls nolietojums normālas lietošanas dēļ:

- Visi karogi, kas plīvo ārā, parasti nolietojas dažādu atmosfēras parādību un saules gaismas ietekmē, lai gan inteliģenta lietotāju aprūpe un darbība var ievērojami pagarināt karoga mūžu *;

- Mēs nevaram piedāvāt īpašu “karoga mūža” garantiju, ņemot vērā dažādus radušos apstākļus un apkopi (vai to trūkumu), ko veic patērētājs. Parasti StandartTex auduma, standarta izmēra karoga (1x2 metri), mūža ilgumam jābūt no 60 līdz 90 dienām, ja labos laika apstākļos tas tiek turēts karājoties no rītausmas līdz krēslai. Rūpīgi uzturēts karogs izskatīsies labāk un kalpos ilgāk.

2. Bojājumi, kas radušies nepareizas lietošanas, nolaidības, nepareizas uzstādīšanas, produkta nomaiņas mēģinājumu, mēģinājumu rīkoties citādi nekā uzņēmums „ReVen" dēļ.

3. Bojājumi, ko izraisījis negadījums, ugunsgrēks, ūdens vai citi šķidrumi, intensīvs piesārņojuma avots vai citi nekontrolējami faktori.

4. Bojājumi, ko izraisījuši ārkārtēji laika apstākļi, piemēram: vētras, sniegs, skābs lietus, viesuļvētras, pērkona negaiss, mikroviļņi, zemestrīces, krusa, cunami vai citas dabas darbības. Garantija neattiecas uz karoga bojājumiem, ja tas plīvo saskaroties ar jumtiem, ēkām, koku zariem vai ja tas saskaras ar kādu citu priekšmetu.

DAĻĒJA GARANTIJA

Papildus pilnajai garantijai mēs piedāvājam arī daļēju 3 mēnešu garantiju lielāka izmēra karogiem (1x2 metri).Lielāki karogi piedzīvo lielāku slodzi un var ātrāk nolietoties.Tomēr, ja šajā periodā tiek novērots lielāks nolietojums, t.i.krāsu izbalēšana, galveno šuvju un stiprinājumu sabrukšana mēs labosim vai nomainīsim karogus (pēc saviem ieskatiem) par saviem līdzekļiem.Mēs paturam tiesības noteikt defektus paši, pamatojoties uz iesniegtajām fotogrāfijām un/vai pašiem piegādātajiem karodziņiem.

EKSKLUZĪVĀS TIESĪBAS UN PROCEDŪRAS

Visas saistības, kas izriet no šīs garantijas, tiks izpildītas ar „ReVen“ vienpusēju lēmumu mainīt vai salabot preci. Gadījumā, ja nav izdevies salabot vai nomainīt preci vai tās daļu, Pircējam var piedāvāt atlīdzināt pirkuma izmaksas. Remontam var izmantot jaunas vai atjaunotas detaļas.

Izņemtās detaļas vai nomainītās preces kļūst par „ReVen“ īpašumu.

„ReVen“ nav atbildīgs par preču bojājumiem vai nozaudēšanu pārvadāšanas laikā.
--------
* Padomi par karodziņa uzturēšanu (piemēri):

- Plīvojošs karogs: novērojiet pirmās bojāšanās pazīmes. Karogus var apgriezt un atkārtoti apgriezt, kas ievērojami pagarina karoga kalpošanas laiku;

- Vējainas dienas: karogus īpaši ietekmē brāzmains vējš. Ja iespējams (stipra vēja gadījumā līdz 15 m/s, karogs jānolaiž līdz masta vidum, ja vēja brāzmas ir spēcīgākas par 15 m/s, karogs jāatkabina no kāta/masta) .

- Lietus vai sniegs: lai iegūtu labākus rezultātus, neturiet karogu paceltu lietus vai puteņa laikā. Pēc stipra sniega vai lietus noņemiet karogu un izkārtojiet to atklātā veidā, lai nožūtu. Nelokiet un neiesaiņojiet mitru karogu.

- Gaisa piesārņojums: lai samazinātu netīruma gaisa, dūmu, automašīnu izmešu utt. efektu, kas ietekmē karoga ilgtspēju, mazgājiet karogus biežāk (mehāniska mazgāšana ik pēc 14 dienām 30-40 ° C temperatūrā, neizmantojot balinātājus un hlorētus līdzekļus!). Lai pagarinātu karoga kalpošanas laiku, ir ļoti ieteicams izmantot divus karogus pamīšus tos mainot.