Piederumi  Šeit ir 67 produkti.

Show subcategories
 • Reklāmas karogu pamatnes

  Reklāmas karogu pamatnes

  Visas mūsu reklāmas karogu pamatnes ir atlasītas, lai tās perfekti atbilstu jūsu izvēlētajiem karogiem un apstākļiem. Dažādiem apstākļiem ir piemērotas dažādas pamatnes. Gadījumos, kad izmantojat savu reklāmas karogu iekštelpās vai uz cietas virsmas ārpus telpām, piemēram, betona, mēs piedāvājam dažādus lieliskus risinājumus: krusteniskā pamatne ar rotējošo mehānismu vai kādu no mūsu tērauda pamatnēm. Ja nepieciešama papildus stabilitāte un svars, piedāvājam krustenisko pamatni ar ūdens balastu. Tas ir viegli piepildāms riņķis ar ūdeni un nodrošina reklāmas karoga stabilitāti. Ūdens balastu var iegādāties atsevišķi vai kopā ar pamatni. Balastu var piepildīt līdz 10 litriem ūdens un smiltīm.

  Ja plānojat izmantot savu reklāmas karogu ārpus telpām, piedāvājam jums dažādas pamatnes, kas nodrošina stabilitāti jebkuros laikapstākļos. Zemes stienis ar rotējošo mehānismu, nodrošinās Jūsu reklāmas karoga stabilitāti un karoga griešanos līdzi vējam. Piedāvājam arī tērauda pamatni ar rotējošo mehānismu, kas sver 20 kg, lai jūsu reklāmas karogs stāvētu arī visstiprākajā vējā. Ātrai, bet pagaidu reklāmas karoga pacelšanai piedāvājam pamatni zem auto riteņiem ar rotējošo mehānismu , kas nodrošina stabilitāti un ļauj Jūsu reklāmas karogam griezties līdzi vējam.

 • Reklāmas karogu aksesuāri

  Reklāmas karogu aksesuāri

  Reklāmas karogi nav izmantojami bez karoga kāta. Tāpēc piedāvājam dažāda izmēra reklāmas karogu kātus. Kātus var pasūtīt kopā ar karogiem vai atsevišķi. Mēs arī piedāvājam vienkāršu veidu, kā pārvadāt savus reklāmas karogus un kātus ar mūsu piedāvātajām transportēšanas somām. Šīs somas nodrošina vieglu un drošu Jūsu karoga transportēšanu un uzglabāšanu. Somā ir vieta jūsu reklāmas karogam, kātam un  dažādiem aksesuāriem. Papildus kātiem un transportēšanas somām mēs piedāvājam arī ūdens balastu, ko var izmantot ar dažādām reklāmas karogu pamatnēm, piemēram, krustenisko pamatni vai tērauda pamatni. Ūdens balastu var uzpildīt līdz 10 litriem ūdens vai smilšu. Tas ir vienkāršs un ātrs veids, kā papildus nostiprināt reklāmkaroga pamatni.

 • Karogu aksesuāri

  Visi svarīgākie karogu aksesuāri vienuviet. Karogu kāti viengabala un saliekami, karoga kātu turētāji, karoga kātu uzgaļi, karoga kātu statīvi. Atliek tikai izvēlēties sev vēlamo komplektu!

  Šajā preču kategorijā Jūs atradīsiet dažādu izmēru un krāsu, koka un alumīnija karogu kātus, kvalitatīvus metāla karogu turētājus, karoga kātu uzgaļus un statīvus. Garantējam, ka atradīsiet sev piemērotāko variantu ar kuru būsiet super apmierināti! Izvēlieties sev vēlamo opciju, krāsu un formu un tikai ar dažiem klikšķiem pasūtiet preces ar piegādi uz mājām vai saņemšanu mūsu birojā Jelgavā.

Reklāmas karogu pamatnes, reklāmas karogu aksesuāri, parasto karogu aksesuāri un dažādi citi aksesuāri. Šajā kategorijā Jūs atradīsiet augstas kvalitātes pamatnes un dažādus aksesuārus Jūsu izvēlētajam karogam.

Mūsu reklāmas karogu pamatnes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, kas nodrošina reklāmas karoga stabilitāti un ilgmūžīb...

Reklāmas karogu pamatnes, reklāmas karogu aksesuāri, parasto karogu aksesuāri un dažādi citi aksesuāri. Šajā kategorijā Jūs atradīsiet augstas kvalitātes pamatnes un dažādus aksesuārus Jūsu izvēlētajam karogam.

Mūsu reklāmas karogu pamatnes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, kas nodrošina reklāmas karoga stabilitāti un ilgmūžību. Jūsu ērtībām izvēloties kādu no mūsu galvenajiem produktiem Jums automātiski tiek ieteikti dažādi aksesuāri, kas ietaupīs Jūsu laiku citiem darbiem.

Viengabala vai saliekami karogu kāti, dažādu krāsu un formu, metāla, plastmasas un koka karogu kāti. Plašs preču klāsts ļauj Jums izvēlēties preces, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un Jūsu karogiem.

Austas trīskrāsu lentes ir lielisks dažādu valsts svētku rotājums un ekskluzīvs patriotisks akcents. Jūs variet izvēlēties no trim biezumiem trīs krāsās, no 6 līdz 150 mm.

Vairāk
lapaspusē
Rāda 1 - 12 no 67 priekšmetiem
Rāda 1 - 12 no 67 priekšmetiem