Lejupielāde

Lai padarītu vēl vienkāršāku maketa sagatavošanu saviem karogiem un reklāmas karogiem, šajā sadaļā atradīsiet visu svarīgo informāciju, par to sagatavošanu unizkārtojumiem. Kad esat atlasījis vajadzīgo karoga veidni, lejupielādējiet to. Iegūto .PDF failu varēsiet augšupielādēt izmantotajā grafiskā dizaina programmā. Mēs iesakām izmantot Adobe Illustrator vai CorelDraw.

Melnā līnija norāda drukas laukuma robežu, līdz kurai jāpagarina izmantotā reklāmas karoga fons.
Zilā līnija norāda izgatavotā karoga lielumu (šī ir informatīva līnija).  
Rozā līnija norāda drošu zonu, kurā jābūt visai svarīgajai informācijai, attēliem, logotipiem, tekstam utt. Kad dizains ir gatavs, varat dzēst zilās un rozā līnijas, jo tās tiek izmantotas tikai kā vadlīnijas izkārtojuma laikā. Izmantojiet CMYK krāsu paleti. Saglabājiet failu PDF formātā. Ievietojiet visus tekstus, kas būs izkārtojumā (funkcija Kontūra).

Ja nevarat paši izveidot savukarogu vai reklāmas karogu maketu, lūdzu, sazinieties ar mums un mūsu dizaineri Jums palīdzēs.

Pasūtot reklāmas karogu, pievienojiet arī gatavu maketu. Pēc pasūtījuma un maketa saņemšanas mēs pārskatīsim to vai tajā nav kļūdu, un informēsim, kad varam sāktkarogu ražošanu. Ja makets ir slikts/neprecīzs, mēs ar Jums sazināsimies, lai izlabotuto.