Karogu ražonšanas kvalitāte

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE RAŽOŠANAS LAIKĀ

Lai sasniegtu augstākos kvalitātes vērtējumus, mēs pastāvīgi pārbaudām ražošanas produktu no dizaina līdz gala produktam. Karogu ražošana tiek veikta tikai un vienīgi no kvalitatīva vācu auduma!

Mēs sākam strādāt ar klientiem, tiklīdz esam saņēmuši aprakstu, izkārtojumu un/vai pasūtījumu. Jūsu iesniegtos izkārtojumus pārskata mūsu pieredzējuši speciālisti un sagatavo ražošanai. Atrodot kļūdas izkārtojumā, mēs nekavējoties informējam klientu un palīdzam atrisināt problēmas. Pēc modeļa sagatavošanas un apstiprināšanas mēs sākam ražošanu. Ja maketu iesniedz klients, pirms reklāmas karoga izgatavošanas mēs pārbaudām klienta nosūtīto dizainu. Tādā veidā mēs izvairāmies no zemas kvalitātes produktiem. Mēs garantējam augstas kvalitātes drukāšanu (digitāla, pilnkrāsu ~ 90% redzamība vienvirziena reklāmkaroga vienā pusē), kas ļauj mums izveidot visaugstākos reklāmkarogu standartus. Visi mūsu reklāmas karogi ir apšūti ar dubultām šuvēm, kas nodrošina reklāmas karoga ilgmūžību un izturību. Lai novērstu bojājumus transportēšanas laikā, katrs reklāmas karogs tiek iepakots caurspīdīgos maisos un kastēs. Karogs tiks iepakots par papildu samaksu. Klientam ir tikai jāiesniedz savs redzējums, logotips, attēli, teksts un krāsas.

Ja klients nemaksā vai nevar samaksāt par reklāmas karogu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Beachflags.com, quality beach flags for a good price

Reklāmas karogu pamatņu, mastu un piederumu kvalitāte

Reklāmkarogu pamatnes, masti un piederumi mūsu e-veikalā ir visaugstākās kvalitatātes. Galvenie materiāli, ko izmanto pamatņu, mastu un piederumu ražošanā, ir tērauds, alumīnijs un stikla šķiedra. Mēs pastāvīgi uzglabājam visas šīs preces, tāpēc pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs varam tās sagatavot un, ja nepieciešams, nosūtīt turpat vai nākamajā dienā. Visu mūsu pieejamo reklāmas karogu pamatņu daudzveidību varat atrast, apmeklējot galveno pamatkategoriju. Tur Jūs atradīsiet no māla pamatnēm līdz tērauda pamatnēm ar grozāmiem atsvariem līdz 20 kilogramiem. Mēs sadalām karoga mastus trīs veidos: Classic, Durable un ALUKāti ir izgatavoti no alumīnija un stikla šķiedras. Kāta apakšējās daļas ir izgatavotas no alumīnija, bet augšējās, kurām nepieciešama lielāka elastība, ir izgatavotas no stikla šķiedras. Zemās cenas dēļ šie ir vispopulārākie reklāmas karogu masti. Izturīgi kāti ir izgatavoti tikai no stikla šķiedras, un Jums ir papildu pastiprinājumi kāta apakšējā daļā. Šie kāti ir vieni no visizdevīgākajiem, jo tie ir ārkārtīgi elastīgi, bet tajā pašā laikā izturīgi, tāpēc tie vienmēr saglabā savu taisno formu. Šī ir galvenā atšķirība starp Classic un Durable tipa kātiem. ALU Block vai ALU Curved kāti ir izgatavoti no 100% alumīnija. Viņiem ir mazs svars. Neatkarīgi no tā, kāda veida kāts tas ir, tie visi ir saliekami un tiek transportēti vienkārši un ērti. Tas garantē, ka reklāmkarogu pacelsiet īsā laika sprīdī. Kopā ar reklāmas karogu pamatnēm un mastiem mūsu e-veikalā varat atrast arī augstas kvalitātes transporta somas un citus noderīgus aksesuārus karogu un to mastu transportēšanai.