BUJ

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (FAQ)

JŪSU JAUTĀJUMI – MŪSU ATBILDES

Katrs klients mums ir ļoti svarīgs. Tāpēc šajā lapā Jūs atradīsiet visbiežāk uzdotos jautājumus un mūsu sagatavotās atbildes uz tiem. No jautājumiem, piemēram, cik ilgs laiks nepieciešams reklāmkaroga izgatavošanai vai kā sagatavot reklāmkaroga dizainu ar mūsu piedāvātajām veidnēm. Tomēr, ja Jums ir kādi jautājumi, uz kuriem šeit nevar atbildēt, rakstiet mums! Īss e-pasts vai zvans palīdzēs Jums saņemt skaidru atbildi. 

Kā pasūtīt reklāmas karogu vietnē Flagmanis.lv?

Reklāmkarogus var pasūtīt, veicot dažas vienkāršas darbības:

1. Izvēlieties sev tīkamāko reklāmkaroga modeli.

2. Pievienojiet reklāmkarogu grozam.

3. Reklāmkaroga apraksta apakšdaļā lejupielādējiet reklāmkaroga veidni.

4. Sagatavojiet reklāmkaroga dizainu un ievietojiet to mūsu lapā.

5. Pasūtiet mastu, pamatni un vēlamos piederumus. (Reklāmas karogu var pasūtīt bez tiem).

6. Pārbaudiet iepirkumu grozu un apstipriniet pasūtījumu un saņemšanas metodi.

7. Pabeidziet pasūtījumu, ievadot savu kontaktinformāciju.

8. Saņemiet apstiprinājumu par sagatavoto izkārtojumu un pasūtījumu.

 

Kā jāsagatavo un jāuzrāda reklāmas karogu izkārtojums?

Pēc reklāmkaroga modeļa izvēles produkta apakšdaļā atradīsit saites uz reklāmkarogu veidnēm. Noklikšķiniet uz saites un lejupielādējiet nepieciešamo dizainu. Pēc veidnes lejupielādes Jūs varat tajā ievietot savu dizainu (SVARĪGI: lai nodrošinātu augstas kvalitātes un sagatavotu vislabāko iespējamo izkārtojumu, izlasiet produkta aprakstā sniegtos padomus un palīdzību!). Kad izkārtojums ir gatavs, ievietojiet to pasūtīšanas laikā paredzētajā lodziņā, un mēs to pārbaudīsim. Ja izkārtojums ir sagatavots pareizi, mēs to apstiprināsim, ja nē, mēs ziņosim par kļūdām, kas būtu jāizlabo.

 

Papildu informācija par projekta sagatavošanu:

- izkārtojums jāsagatavo CMYK krāsās (nevis RGB);

- izkārtojuma objektiem jābūt vektoriem;

- konvertēt tekstus uz kontūrām;

- vislabāk ir sagatavot izkārtojumu ar Adobe Illustrator (AI, PDF vai Vector failu) vai Corel Draw;

- prezentējiet izkārtojumu 1: 1 un 100DPI vai 1:10 un 300DPI (CMYK) .

 

Kad mani baneri tiks piegādāti?

Kad Jūsu dizains ir apstiprināts, ražošana tiks sākta pēc iespējas ātrāk. Atkarībā no pasūtījuma daudzuma reklāmas karogi tiks piegādāti 2-15 darba dienu laikā. Tomēr, ja vēlaties ātrāk saņemt reklāmkarogu, sazinieties ar mums! Reklāmas karogu mastus, pamatnes un piederumus var piegādāt nekavējoties, jo tie ir mūsu noliktavā. Tomēr, ja vēlaties ātrāk iegūt reklāmkarogu mastus, pamatnes vai piederumus - sazinieties ar mums.

 

Līdz kuram brīdim var atcelt pasūtījumu? 

Ja Jūs nolemjat atcelt pasūtījumu, to varat izdarīt pirms ražošanas procesa sākuma. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka pēc tam, kad būsim saņēmuši apstiprinājumu par Jūsu reklāmas karoga izkārtojumu, pasūtījumu nevarēs atcelt. Tas ir tāpēc, ka reklāmas karogi tiek izgatavoti pēc Jūsu individuāla pasūtījuma. Reklāmas karogus var atgriezt, ja tiek konstatēta kļūda mūsu darbā. Tāpēc vienmēr rūpīgi pārbaudiet savu izkārtojumu, lai izvairītos no pārpratumiem. 

 

Ko darīt, ja man ir dažādi izkārtojumi dažādiem reklāmkarogu modeļiem?

Šādos gadījumos, kad plānojat pasūtīt vairāk nekā vienu reklāmkarogu, Jums būs jāiesniedz izkārtojumi pa e-pastu, norādot, kuram izkārtojumam reklāmkarogs atbilst. Turklāt Jūs varat atstāt komentāru ar informāciju par to, kuram izkārtojumam atbilst reklāmkaroga modelis. Papildu komentāri vienmēr palīdz izvairīties no kļūdām un pārpratumiem! 

 

Kādas ir piegādes cenas?

Visas piegādes cenas ir norādītas rezervēšanas laikā. Piegādes cenas mainīsies atkarībā no tā, cik sver Jūsu kopējais pasūtījums. Svarīgi arī pieminēt, ka šajā Weblapā esošo preču cenas ir bez piegādes izmaksām. 

 

Vai es varu mazgāt savu reklāmkarogu?

Jā, visus reklāmas karogus var mazgāt veļas mašīnā.

Pirms pirmās lietošanas: iesakām mazgāt reklāmkarogu ūdenī  30° C temperatūrā. Mūsu izgatavotie reklāmas karogi nav nomazgājami no drukas. Lietošanas laikā uz auduma var uzkrāties putekļi, kas mazgāšanas laikā viegli noņemami.

Nosacījumi, kas veicina ilgāku reklāmas karoga darbības laiku - reklāmas karogiem jābūt brīvi kustīgiem un nevajadzētu berzēties pret zariem, kātiem, vadiem, sienām vai citiem priekšmetiem. Saules gaisma un vējš ietekmē reklāmas karogus kalpošanas laiku. Mēs iesakām ik pēc 2-3 mēnešiem mazgāt reklāmas karogus ūdenī 30 ° temperatūrā. Neatstājiet savus reklāmkarogus tieši uz zemes, tiem jābūt aizsargātiem, pretējā gadījumā Jūs varat ļoti viegli sabojāt to virsmu.

 

Kādi materiāli tiek izmantoti reklāmas karogu izgatavošanai?

Drukāšanas tehnika - tieša sublimācijas druka (digitāla, pilnkrāsu, 80-90% redzamība uz vienpusēja reklāmas karoga spoguļa pusi).

Materiāli - 115 gr/m2 poliesters (vienpusējs karogs), 100D poliesters (abpusējs karogs), 120 gr/m2 poliesters, elpojošs tekstils (vienpusēja apdruka, augsta gaisa caurlaidība). Melnā vai baltā kāta kabata ir apstrādāta ar dubultām šuvēm.

Mūsu reklāmas karogi tiek ražoti atbilstoši mūsu augstām un pārbaudītajām prasībām. Mēs esam izmēģinājuši materiālus, mehāniskās detaļas, mastus, transporta somas un citus priekšmetus, kas saistīti ar reklāmas karogiem. Regulāras kvalitātes pārbaudes nodrošina augstu preču kvalitāti un ārkārtīgi zemu cenu.

 

Kādas ir abpusēja karoga priekšrocības?

Abpusējiem karogiem var būt dažādu attēlu puses. Tas ļauj reklāmkarogā norādīt papildu informāciju. Ir svarīgi pieminēt, ka dubultkaroga malas krāsa ir atkarīga no Jums. Viss ir nevainojami, ja karogs ir vienā krāsā, bet, ja reklāmkarogs ir divās dažādās krāsās, viena no krāsām iet nedaudz pretējā virzienā. Apmēram 1 cm. Tāpēc, pasūtot, Jums jāizlemj, kura puse iet virs otras. Ja jūs neizlemjat, mēs to izlemsim pēc saviem ieskatiem un profesionālisma. 

Svarīgi atcerēties:

-        dažādu krāsu iespēja karoga dažādās pusēs

-        katrai pusei ir atsevišķs dizains.

Ja neatrodat atbildi uz savu jautājumu, rakstiet mums e-pastu vai piezvaniet mums. Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem. Mēs ātrāk reaģējam uz zvaniem!