Saliekami gaismas stendi  Šeit ir 2 produkti.

Mobilais gaismas stends ir ekskluzīva izskata reklāmas rīks izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Ērts un ilgmūžīgs risinājums Jūsu reklāmai!

Spilgta vienpusēja vai abpusēja druka un izturīga alumīnija konstrukcija garantēs, ka jūsu mobilais gaismas stends kalpos ilgu laiku. Tas ir ideāls risinājums tiem, kuri meklē plaša formāta, atkārtoti lie...

Mobilais gaismas stends ir ekskluzīva izskata reklāmas rīks izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Ērts un ilgmūžīgs risinājums Jūsu reklāmai!

Spilgta vienpusēja vai abpusēja druka un izturīga alumīnija konstrukcija garantēs, ka jūsu mobilais gaismas stends kalpos ilgu laiku. Tas ir ideāls risinājums tiem, kuri meklē plaša formāta, atkārtoti lietojamus stendus. Spilgts LED apgaismojums nodrošinās reklāmas redzamību arī tumsā.

Mobilais gaismas stends ir viegli un ātri samontējams, kas ļauj stendu ērti transportēt no vienas vietas uz otru. Jūsu ērtībām mobilajiem gaismas stendiem ir pieejamas transportēšanas somas. Stenda montāža aizņem tikai 15-20 minūtes, sagatavoto tekstila audumu jāievieto stenda konstrukcijas rāmī un jāpieslēdz stendu elektrības kontaktligzdai. Izturīgais, bet ārkārtīgi elastīgais audums viegli stiepjas, neatstājot nekādas krunciņas. Mobilie gaismas stendi ir ilgmūžīgi.

Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu - info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

Vairāk
Rāda 1 - 2 no 2 priekšmetiem
  • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Mobilais gaismas stends Flagman Light 200, ir ekskluzīva izskata reklāmas gaismas stends jūsu uzņēmuma, iestādes vai zīmola reklamēšanai. Izturīga alumīnija konstrukcija, augstas kvalitātes tekstils ar apdruku un spilgts LED apgaismojums. Tas ir ideāli piemērots izstādēm, konferencēm, pasākumiem vai gadatirgiem. Stends... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

    338,80€
  • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Mobilais gaismas stends Flagman Light 230, ir ekskluzīva izskata reklāmas gaismas stends jūsu uzņēmuma, iestādes vai zīmola reklamēšanai. Izturīga alumīnija konstrukcija, augstas kvalitātes tekstils ar apdruku un spilgts LED apgaismojums. Tas ir ideāli piemērots izstādēm, konferencēm, pasākumiem vai gadatirgiem. Stends... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

    363,00€
Rāda 1 - 2 no 2 priekšmetiem