Reklāmas sēžammaisi un krēsli  Šeit ir 5 produkti.

Show subcategories
 • Reklāmas sēžammaisi

  Reklāmas sēžammaisi ir unikāls reklāmas rīks izstādēm, pasākumiem, konferencēm, kā arī atpūtas zonām dažādos uzņēmumos un organizācijās. Sēžammaisu virsma ir ar spilgtu apdruku, kas palīdzēs jums izcelties uz citu fona.

  Pēc pasūtījuma izgatavotie sēžammaisi ir lielisks reklāmas rīks un ērta interjera detaļa. Piedāvājam saviem klientiem izvēlēties no 5 dažādu formu sēžammaisiem. Tie ir ilgmūžīgi, spilgti un kvalitatīvi, kas kļūs par lielisku akcentu jūsu reklāmas stendiem vai interjeram.

  Mūsu apdrukātie sēžammaisi ir augstas kvalitātes un ar spilgtu apdruku. Sēžammaisi sastāv no divām galvenajām daļām: iekšējā maisa un ārējā pārvalka. Ārējo pārvalku var mazgāt veļasmašīnā. Sēžammaisi ir izgatavoti no izturīga vācu 100% poliestera, 340 g/m2. Iekšpuse pildīta ar putupolistirola granulām, kas garantē ilgu sēžammaisa kalpošanas laiku. Šūšanai izmantojam izturīgus diegus. Visu sēžammaisu malas ir gludas ar dubultajām šuvēm, kas nodrošina augstu izstrādājuma kvalitāti un pasargā tekstilizstrādājumus no bojāšanās. Pēc Jūsu vēlmēm varat iegādāties sēžammaisus jau pildītus ar granulām vai bez pildījuma tikai ar apdruku. Katrai sēžammaisa malai var būt dažāda apdruka, tāpēc ar speciāli jums izstrādātu apdrukas dizainu, varat izveidot unikālus, ekskluzīvus sēžammaisus!

  Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu - info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

Reklāmas sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir unikāls reklāmas rīks izstādēm, pasākumiem, konferencēm, kā arī atpūtas zonām dažādos uzņēmumos un organizācijās. Sēžammaisu un sauļošanās krēslu virsma ir ar spilgtu apdruku, kas palīdzēs jums izcelties uz citu fona.

Pēc pasūtījuma izgatavoti sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir lielisks reklāmas rīks ...

Reklāmas sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir unikāls reklāmas rīks izstādēm, pasākumiem, konferencēm, kā arī atpūtas zonām dažādos uzņēmumos un organizācijās. Sēžammaisu un sauļošanās krēslu virsma ir ar spilgtu apdruku, kas palīdzēs jums izcelties uz citu fona.

Pēc pasūtījuma izgatavoti sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir lielisks reklāmas rīks un ērta interjera detaļa. Mēs klientiem piedāvājam izvēlēties no dažādu formu sēžammaisiem un sauļošanās krēsliem, padarot to par piemērotu produktu ikvienam. Sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir ilgmūžīgi, spilgti un kvalitatīvi, kas kļūs par lielisku akcentu jūsu reklāmas stendiem vai interjeram.

Mūsu apdrukātos sēžammaisus un sauļošanās krēslus raksturo - augsta kvalitāte un spilgta apdruka. Mūsu ražotie sauļošanās krēsli un sēžammaisi sastāv no divām galvenajām daļām. Sauļošanās krēsli sastāv no: koka rāmja un auduma ar apdruku, sēžammaisi sastāv no: iekšējā maisa un apdrukāta ārējā pārvalka. Sēžammaisu ārējais pārvalks un sauļošanās krēslu audums ir mazgājami veļasmašīnā. Sēžammaisi un sauļošanās krēsli ar apdruku ir izgatavoti no izturīga, vācu 100% poliestera, 340 g/m2. Šūšanai izmantojam izturīgus diegus. Sauļošanās krēslu un sēžammaisu malas ir gludas ar dubultajām šuvēm, kas nodrošina augstu izstrādājuma kvalitāti un aizsargā tekstilizstrādājumu no bojāšanās.

Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu - info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

Vairāk
Rāda 1 - 5 no 5 priekšmetiem
 • Piegādes laiks: 3-7 darba dienas Ērts sēžammaiss ar apdruku Comfy ir unikāls reklāmas rīks jūsu uzņēmumam, birojam vai zīmolam. Pilnībā apdrukāts sēžammaiss sniedz brīvību radošumam. Atkārtoti lietojams un kvalitatīvs sēžammaiss ir lieliski piemērots jūsu pasākumiem vai uzņēmuma atpūtas zonām. Ērts sēžammaisa muguras atbalsts garantēs kvalitatīvu atpūtu,... Piegādes laiks: 3-7 darba dienas...

  84,70€
 • Piegādes laiks: 3-7 darba dienas Sēžammaiss ar apdruku Cube ir unikāls reklāmas rīks jūsu uzņēmumam, birojam vai zīmolam. Pilnībā apdrukāts sēžammaiss sniedz brīvību radošumam. Atkārtoti lietojams un kvalitatīvs sēžammaiss ir lieliski piemērots jūsu pasākumiem vai uzņēmuma atpūtas zonām. Ērtais un viegli transportējamais sēžammaiss ir īpaši populārs mūsu... Piegādes laiks: 3-7 darba dienas...

  33,28€
 • Piegādes laiks: 3-7 darba dienas Sēžammaiss ar apdruku Rounded ir unikāls reklāmas rīks jūsu uzņēmumam, birojam vai zīmolam. Pilnībā apdrukāts sēžammaiss sniedz brīvību radošumam. Atkārtoti lietojams un kvalitatīvs sēžammaiss ir lieliski piemērots jūsu pasākumiem vai uzņēmuma atpūtas zonām. Apaļā forma un viegli ieveidojamais sēžammaiss ir īpaši populārs... Piegādes laiks: 3-7 darba dienas...

  72,60€
 • Piegādes laiks: 3-7 darba dienas Sēžammaiss ar apdruku Qubic ir unikāls reklāmas rīks jūsu uzņēmumam, birojam vai zīmolam. Pilnībā apdrukāts sēžammaiss sniedz brīvību radošumam. Atkārtoti lietojams un kvalitatīvs sēžammaiss ir lieliski piemērots jūsu pasākumiem vai uzņēmuma atpūtas zonām. Tas ir taisnstūra formas un viegli ieveidojams, padarot to īpaši... Piegādes laiks: 3-7 darba dienas...

  66,55€
 • Piegādes laiks: 3-7 darba dienas Reklāmas krēsls (124 x 50 x 3,2 cm) ir unikāls, moderns un praktisks reklāmas rīks. Viegli uzstādāms bez jebkādiem instrumentiem un krēslā ir pietiekoši daudz vietas, lai Jūs justos ērti. Krēslu var izmantot gan ārā, gan iekštelpās. Krēsls palīdzēs pievērst Jūsu klientu un apmeklētāju uzmanību. Tas ir lielisks un unikāls... Piegādes laiks: 3-7 darba dienas...

  59,29€
Rāda 1 - 5 no 5 priekšmetiem