Mobilie reklāmas stendi  Šeit ir 43 produkti.

Show subcategories
 • Roll Up reklāmas stendi

  Roll Up stendi ir ļoti ērts un mobils reklāmas rīks uzņēmuma, preču vai pakalpojumu reklamēšanai. Ātra un vienkārša uzstādīšana un transportēšana.

  Mobilie Roll Up stendi ir ļoti kompakti, padarot tos par ērtu reklāmas rīku izstāžu vai prezentāciju laikā. Plaša izmēru izvēle ļauj maksimāli izmantot visu stenda apdrukas laukumu.

  Spilgta druka piesaistīs potenciālo klientu uzmanību, un izturīga mehāniskā konstrukcija nodrošinās, ka iebūvētais stends stāvēs stabili. Ar šo mobilo stendu jūs saņemsiet arī ērtu pārnēsāšanas somu. Ar ātriem izgatavošanas termiņiem, nodrošinām, ka šos ērtos, mobilos stendus Jūs saņemsiet laicīgi!

  Šajā preču kategorijā varat atrast visus mūsu Roll Up stendus. Izvēlieties vajadzīgo modeli, tā izmēru un pasūtiet Roll Up stendu tikai ar dažiem klikšķiem. Un, ja jums ir vēl kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

 • Foto sienas

  Foto sienas ar plašu reklāmas virsmas laukumu, vienkārša uzstādīšana un transportēšana, izturīga konstrukcija un augstas kvalitātes druka. Lielisks reklāmas rīks dažādiem pasākumiem, kā arī ātrai un efektīvai jūsu produkta vai pakalpojuma reklamēšanai.

  Kvalitatīvi materiāli un konstrukcija, vienkārša un ātra uzstādīšana nodrošina, ka mūsu piedāvātās foto sienas tiks izgatavotas tā, lai tās atbilstu visām jūsu vajadzībām un perfekti iederētos jebkurā telpā. Foto sienas ir lieliski piemērotas reklāmai gadatirgos, izstādēs vai citos pasākumos.

  Mēs garantējam jums labas cenas un augstas kvalitātes kombināciju, kā arī objektivitāti un ātru piegādi!

 • Tekstila reklāmas stendi

  Tekstila reklāmas stendi, ir ekskluzīva izskata siena - izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Ērts un ilgmūžīgs risinājums Jūsu reklāmai!

  Spilgta vienpusēja vai abpusēja druka un izturīga alumīnija konstrukcija garantēs, ka jūsu tekstila stends kalpos ilgu laiku. Tas ir ideāls risinājums tiem, kas meklē plaša formāta, atkārtoti lietojamus reklāmas stendus.

  Tekstila reklāmas stendi ir ar spilgtu apdruku un ērti transportējami. Vienkārša un ātra stenda montāža, ļaus stendu ērti un viegli transportēt no vienas vietas uz otru. Jūsu ērtībām tekstila reklāmas stendiem ir pieejamas transportēšanas somas. Stenda salikšana aizņem tikai 15-20 minūtes, atliek vien uzlikt gatavo tekstila audumu uz statīva konstrukcijas un nostiprināt ar rāvējslēdzēju apakšā. Izturīgais, bet ārkārtīgi elastīgais audums labi pielīp pie konstrukcijas, neatstājot nevienu krunciņu. Tekstila stendus drīkst mazgāt, tāpēc tie ir atkārtoti lietojami.

  Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu - info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

 • Mobilie informācijas stendi

  Reklāmas stāvstends ir reprezentācijas rīks, ko izmanto gan telpās, gan ārā, lai reklamētu jūsu uzņēmumu, veikalu vai produktu. Ātri izgatavojams un stabils stends reklāmai!

  No izturīga alumīnija izgatavotie stāvstendi ir gatavi tikai dažu minūšu laikā, padarot tos piemērotus lietošanai gan telpās, gan ārpus tām. Viegli nomaināma apdrukas daļa, sniedz iespēju ātri un skaidri paziņot svarīgu informāciju vai īpašos piedāvājumus.

  Reklāma, kas redzama no abām pusēm, piesaistīs jūsu klientu uzmanību. Mobilais, viegli uzstādāmais stends ir ērti transportējams un tā uzstādīšana telpās vai ārā, prasīs tikai dažas minūtes. Vienos stendos reklāmai tiek izmantoti - plakāti, bet citos – tekstilizstrādājumi. Tāpēc katrs atradīs sev piemērotu variantu. Reklāmas stāvstendi palīdzēs jums palielināt jūsu zīmola atpazīstamību un skaidrāk nodot jūsu vēstījumu klientiem.

  Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu - info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

 • Saliekami gaismas stendi

  Mobilais gaismas stends ir ekskluzīva izskata reklāmas rīks izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Ērts un ilgmūžīgs risinājums Jūsu reklāmai!

  Spilgta vienpusēja vai abpusēja druka un izturīga alumīnija konstrukcija garantēs, ka jūsu mobilais gaismas stends kalpos ilgu laiku. Tas ir ideāls risinājums tiem, kuri meklē plaša formāta, atkārtoti lietojamus stendus. Spilgts LED apgaismojums nodrošinās reklāmas redzamību arī tumsā.

  Mobilais gaismas stends ir viegli un ātri samontējams, kas ļauj stendu ērti transportēt no vienas vietas uz otru. Jūsu ērtībām mobilajiem gaismas stendiem ir pieejamas transportēšanas somas. Stenda montāža aizņem tikai 15-20 minūtes, sagatavoto tekstila audumu jāievieto stenda konstrukcijas rāmī un jāpieslēdz stendu elektrības kontaktligzdai. Izturīgais, bet ārkārtīgi elastīgais audums viegli stiepjas, neatstājot nekādas krunciņas. Mobilie gaismas stendi ir ilgmūžīgi.

  Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu - info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

 • Reklāmas sēžammaisi un krēsli

  Reklāmas sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir unikāls reklāmas rīks izstādēm, pasākumiem, konferencēm, kā arī atpūtas zonām dažādos uzņēmumos un organizācijās. Sēžammaisu un sauļošanās krēslu virsma ir ar spilgtu apdruku, kas palīdzēs jums izcelties uz citu fona.

  Pēc pasūtījuma izgatavoti sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir lielisks reklāmas rīks un ērta interjera detaļa. Mēs klientiem piedāvājam izvēlēties no dažādu formu sēžammaisiem un sauļošanās krēsliem, padarot to par piemērotu produktu ikvienam. Sēžammaisi un sauļošanās krēsli ir ilgmūžīgi, spilgti un kvalitatīvi, kas kļūs par lielisku akcentu jūsu reklāmas stendiem vai interjeram.

  Mūsu apdrukātos sēžammaisus un sauļošanās krēslus raksturo - augsta kvalitāte un spilgta apdruka. Mūsu ražotie sauļošanās krēsli un sēžammaisi sastāv no divām galvenajām daļām. Sauļošanās krēsli sastāv no: koka rāmja un auduma ar apdruku, sēžammaisi sastāv no: iekšējā maisa un apdrukāta ārējā pārvalka. Sēžammaisu ārējais pārvalks un sauļošanās krēslu audums ir mazgājami veļasmašīnā. Sēžammaisi un sauļošanās krēsli ar apdruku ir izgatavoti no izturīga, vācu 100% poliestera, 340 g/m2. Šūšanai izmantojam izturīgus diegus. Sauļošanās krēslu un sēžammaisu malas ir gludas ar dubultajām šuvēm, kas nodrošina augstu izstrādājuma kvalitāti un aizsargā tekstilizstrādājumu no bojāšanās.

  Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu - info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

Mobilie stendi, Roll Up stendi, mobilās gaismas kastes, fotosienas, tekstila sienas, statīvi un citi mobilo stendu risinājumi Jūsu uzņēmumam, iestādei vai organizācijai. Tas ir lielisks risinājums iekštelpu un āra reklāmai, kā arī dažādu izstāžu vai gadatirgu laikā.

Mūsu ražotie reklāmas stendi ir kvalitatīvi un ir sagatavoti efektīvam un mobil...

Mobilie stendi, Roll Up stendi, mobilās gaismas kastes, fotosienas, tekstila sienas, statīvi un citi mobilo stendu risinājumi Jūsu uzņēmumam, iestādei vai organizācijai. Tas ir lielisks risinājums iekštelpu un āra reklāmai, kā arī dažādu izstāžu vai gadatirgu laikā.

Mūsu ražotie reklāmas stendi ir kvalitatīvi un ir sagatavoti efektīvam un mobilam darbam ar Jūsu uzņēmuma piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Izvēlieties no dažādu formu, izmēru un iespēju mobilajiem stendiem, ar kuru palīdzību varēsiet reklamēt savuuzņēmumu, zīmolu, pakalpojumu, pasākumu vai citu sev svarīgu aktivitāti.

Augstas kvalitātes materiāli, izturīga konstrukcija, ērtas transportēšanas somas un citi aksesuāri nodrošinaātru un ērtu mobilo stendu sagatavošanu un lietošanu. Mobilo stendu daudzveidība ir liela, ir iespēja izvēlēties sākot no stendiem, kurus var izmantot gan ārā, gan iekštelpās, līdz stendiem, kuriem ir speciāls iekštelpu apgaismojums. Daži stendi tiek izmantoti kopā ar plakātiem vai nojumēm, savukārt citiem tiek izmantoti reklāmas tekstilizstrādājumi. Daudzveidība palīdzēs atrast īsto variantu ikvienam!

Vairāk
lapaspusē
Rāda 1 - 12 no 43 priekšmetiem
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Roll Up Popular, ir mobils reklāmas stends, dažādu pasākumu (konferenču, gadatirgu, izstāžu) laikā. Mobilais stends ir ideāli piemērots jūsu uzņēmuma, organizācijas vai zīmola reklamēšanai. Roll Up stends ir viegli samontējams un neaizņem daudz vietas, tāpēc to ir viegli transportēt un uzglabāt. Labi redzama reklāma... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  26,00€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Roll Up Durable, ir mobils reklāmas stends, dažādu pasākumu (konferenču, gadatirgu, izstāžu) laikā. Mobilais stends ir ideāli piemērots jūsu uzņēmuma, organizācijas vai zīmola reklamēšanai. Roll Up stends ir viegli samontējams un neaizņem daudz vietas, tāpēc to ir viegli transportēt un uzglabāt. Labi redzama reklāma... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  34,00€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Roll Up Elegance, ir mobils reklāmas stends, dažādu pasākumu (konferenču, gadatirgu, izstāžu) laikā. Unikālā izskata mobilais stends ir ideāli piemērots jūsu uzņēmuma, organizācijas vai zīmola reklamēšanai. Roll Up stends ir viegli samontējams un neaizņem daudz vietas, tāpēc to ir viegli transportēt un uzglabāt. Labi... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  64,35€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Divpusējs Roll Up Elegance mobilais stends ir ekskluzīva izskata reklāmas stends, ko pārsvarā izmanto korporatīvo pasākumu vai citu pasākumu laikā. Šis ir viegli pamanāms reklāmas rīks, kas palīdz reklamēt jūsu pakalpojumu vai produktu. Reklāma abās pusēs nodrošina vairāk vietas informācijas pasniegšanai. Stends ir viegli... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  81,65€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Roll Up Giant, ir mobils reklāmas stends, dažādu pasākumu (konferenču, gadatirgu, izstāžu) laikā. Izmērs - 200 x 200 cm. Mobilais stends ir ideāli piemērots jūsu uzņēmuma, organizācijas vai zīmola reklamēšanai. Roll Up stends ir viegli samontējams un neaizņem daudz vietas, tāpēc to ir viegli transportēt un uzglabāt. Labi... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  157,00€
 • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Tekstila siena Flagman Popular85 ir ekskluzīva izskata stends izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Spilgta vienpusēja vai divpusēja druka un stingra konstrukcija no alumīnija. Konstrukcija ir uzstādāma tikai 15-20 minūtēs. Tekstila audums tiek novietots virs stenda konstrukcijas augšdaļas un pēc tam piestiprināts ar... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

  84,70€
 • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Tekstila siena Flagman Popular85 ir ekskluzīva izskata stends izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Spilgta vienpusēja vai divpusēja druka un stingra konstrukcija no alumīnija. Konstrukcija ir uzstādāma tikai 15-20 minūtēs. Tekstila audums tiek novietots virs stenda konstrukcijas augšdaļas un pēc tam piestiprināts ar... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

  96,80€
 • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Tekstila siena Flagman Popular120 ir ekskluzīva izskata stends izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Spilgta vienpusēja vai divpusēja druka un stingra konstrukcija no alumīnija. Konstrukcija ir uzstādāma tikai 15-20 minūtēs. Tekstila audums tiek novietots virs stenda konstrukcijas augšdaļas un pēc tam piestiprināts ar... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

  108,90€
 • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Tekstila siena Flagman Tube60 ir ekskluzīva izskata stends izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Spilgta vienpusēja vai divpusēja druka un stingra konstrukcija no alumīnija. Konstrukcija ir uzstādāma tikai 15-20 minūtēs. Tekstila audums tiek novietots virs stenda konstrukcijas augšdaļas un pēc tam piestiprināts ar... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

  108,90€
 • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Tekstila siena Flagman Tube90 ir ekskluzīva izskata stends izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Spilgta vienpusēja vai divpusēja druka un stingra konstrukcija no alumīnija. Konstrukcija ir uzstādāma tikai 15-20 minūtēs. Tekstila audums tiek novietots virs stenda konstrukcijas augšdaļas un pēc tam piestiprināts ar... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

  127,05€
 • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Tekstila siena Flagman Tube120 ir ekskluzīva izskata stends izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Spilgta vienpusēja vai divpusēja druka un stingra konstrukcija no alumīnija. Konstrukcija ir uzstādāma tikai 15-20 minūtēs. Tekstila audums tiek novietots virs stenda konstrukcijas augšdaļas un pēc tam piestiprināts ar... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

  145,20€
 • Piegādes laiks: 5-12 darba dienas Tekstila siena Flagman Tube60 ir ekskluzīva izskata stends izstādēm, pasākumiem vai konferencēm. Spilgta vienpusēja vai divpusēja druka un stingra konstrukcija no alumīnija. Konstrukcija ir uzstādāma tikai 15-20 minūtēs. Tekstila audums tiek novietots virs stenda konstrukcijas augšdaļas un pēc tam piestiprināts ar... Piegādes laiks: 5-12 darba dienas...

  163,35€
Rāda 1 - 12 no 43 priekšmetiem