Karogu aksesuāri  Šeit ir 41 produkti.

Show subcategories
 • Karogu kāti

  Kvalitatīvi karoga kāti dažādos izmēros, formās un krāsās. Izgatavots no koka vai alumīnija. Koka kāti ir impregnēti un lakoti, tāpēc tie ir lieliski piemēroti lietošanai gan ārā, gan iekštelpās. Alumīnija karogu kāti ir viegli, tāpēc tie ir ideāli piemēroti dažādiem pasākumiem, kur karogus jātur rokās vai bieži jātransportē.

  Mūsu piedāvātie karoga kāti ir dažāda garuma un diametra. Mēs piedāvājam izturīgus un savienojamus gan koka, gan alumīnija karogu kātus. Piedāvātos karoga kātus var nest rokās, piestiprināt pie fasādes, novietot uz karoga masta. Visi mūsu karogu kāti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc mēs garantējam, ka karoga kāts kalpos ilgi.

 • Karogu kātu turētāji

  Viegli piestiprināmi karoga kātu turētāji, kas izgatavoti no kvalitatīva un augstas stiprības metāla, ir ideāli piemēroti karogu kātu turēšanai ārpus telpām. Melns, brūns un pelēks, trīs dažādas krāsas un trīs ietilpības pakāpes.

 • Karogu kātu uzgaļi

  Metāla uzgaļi koka karoga kātiem. Tas ir lielisks papildus rotājums jūsu esošajam kātam.

 • Kabineta karogu statīvi

  Iekštelpu karogiem paredzēti dažādu izmēru un formu karogu statīvi. Karogu statīvs izrotās jūsu kabinetu, biroju, izstādi vai pasākumu.

  Mūsu interneta veikalā Jūs atradīsiet plašu karogu statīvu klāstu. Pieejami ir viena karoga statīvs, dubultais statīvs vai trīskāršais karogu statīvs. Šie karoga statīvi ir izgatavoti no koka, metāla vai marmora. Visi statīvi ir pieejami ar vai bez kātiem. Mēs garantējam statīvu augsto kvalitāti, tāpēc esam pārliecināti, ka visi mūsu klienti būs pilnībā apmierināti ar mūsu piedāvātajiem karogu statīviem.

Visi svarīgākie karogu aksesuāri vienuviet. Karogu kāti viengabala un saliekami, karoga kātu turētāji, karoga kātu uzgaļi, karoga kātu statīvi. Atliek tikai izvēlēties sev vēlamo komplektu!

Šajā preču kategorijā Jūs atradīsiet dažādu izmēru un krāsu, koka un alumīnija karogu kātus, kvalitatīvus metāla karogu turētājus, karoga kātu uzgaļus un st...

Visi svarīgākie karogu aksesuāri vienuviet. Karogu kāti viengabala un saliekami, karoga kātu turētāji, karoga kātu uzgaļi, karoga kātu statīvi. Atliek tikai izvēlēties sev vēlamo komplektu!

Šajā preču kategorijā Jūs atradīsiet dažādu izmēru un krāsu, koka un alumīnija karogu kātus, kvalitatīvus metāla karogu turētājus, karoga kātu uzgaļus un statīvus. Garantējam, ka atradīsiet sev piemērotāko variantu ar kuru būsiet super apmierināti! Izvēlieties sev vēlamo opciju, krāsu un formu un tikai ar dažiem klikšķiem pasūtiet preces ar piegādi uz mājām vai saņemšanu mūsu birojā Jelgavā.

Vairāk
lapaspusē
Rāda 1 - 12 no 41 priekšmetiem
Rāda 1 - 12 no 41 priekšmetiem