Karogi  Šeit ir 414 produkti.

Show subcategories
 • Latvijas un Pilsētu karogi

  Kvalitatīvi un visām heraldikas prasībām atbilstoši Latvijas valsts, Latvijas pilsētu un novadu karogi. Katram iedzīvotājam, organizācijai vai uzņēmumam, kas mīl savu dzimteni. Savukārt tiem, kas meklē nedaudz interesantāku karogu, esam sagatavojuši Latvijas divkrāsu vimpeli.

  Kvalitatīvi un visām heraldikas prasībām atbilstoši Latvijas valsts, Latvijas pilsētu un novadu karogi. Katram iedzīvotājam, organizācijai vai uzņēmumam, kas mīl savu dzimteni. Savukārt tiem, kas meklē nedaudz interesantāku karogu, esam sagatavojuši Latvijas divkrāsu vimpeli.

 • Individuāla pasūtījuma karogi

  Jums pielāgoti karogi palīdzēs izcelties un piesaistīt papildus klientu un apmeklētāju uzmanību. Tas ir lielisks reklāmas rīks uzņēmumiem, produktiem un pakalpojumiem.

  Karogi piesaista daudzu, it īpaši potenciālo klientu vai pasākuma apmeklētāju uzmanību. Tie palīdz nodot skaidru vēstījumu un piesaistīt potenciālo klientu uzmanību jūsu veikala, pasākuma vai gadatirgus tuvumā.

   Izdrukājiet sava uzņēmuma logo vai sludinājumu uz kāda no mūsu karogu modeļiem un sāciet reprezentēt sevi jau šodien. Karogi ir izgatavoti no audumiem, kas izturīgi pret dažādiem laikapstākļiem un UV stariem.

 • Valstu karogi

  Dažādu valstu karogi jūsu mājām, uzņēmumam, organizācijai vai citām iestādēm. Izvēlēties valsts karogu, tā izmēru, drukas metodi un komplektāciju, un ar dažiem klikšķiem pasūtat sev tīkamu karogu.

  Dažādi karogu izmēri, stiprinājumi un piederumi, ko varat atlasīttikai ar dažiem klikšķiem. Izgatavojam un piegādājam karogus 1-5 darba dienu laikā!

 • Trīsstūrveida karogi

  Vimpelis ir garš karogs, kas ir sašaurināts karoga aizmugurē un izceļas ar savu atšķirīgo izskatu. Vimpeļi tiek izmantoti kā alternatīva standarta karogiem.

  Augstas kvalitātes vimpeļi pēc visām heraldikas prasībām. Izvēlieties no dažādām iespējām: Latvijas valsts vimpelis, Latvijas pilsētu vimpeļi, novadu vai reģionu vimpeļi un citi.

  Visi mūsu vimpeļi ir augstas kvalitātes. Tie ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes vācu poliestera. Katru vimpeli drukājam un šujam paši, tāpēc garantējam augstāko kvalitāti. Ražojam dažādus vimpeļus, tāpēc skaidri zinām, kas tieši ir nepieciešams mūsu klientiem. Izvēlieties vēlamo vimpeli, tā izmēru, stiprinājumu un tikai ar dažiem klikšķiem veiciet pasūtījumu tiešsaistē. Visiem vimpeļiem mēs izmantojam pārbaudītu, izturīgu, vācu audumu, kas ir ideāli piemērots tiešai drukāšanai. Šie vimpeļi tiek drukāti uz jauna, augstas izšķirtspējas printera.

  Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

 • Organizāciju karogi

  Organizāciju karogi jūsu uzņēmumam, organizācijai vai iestādei. NATO, Eiropas Savienības, ANO vai citu organizāciju karogi. Izvēlieties vajadzīgo karoga dizainu, tā izmēru, un stiprinājuma metodi, un ar dažiem klikšķiem, pasūtiet izvēlētās organizācijas karogu.

  Dažādi karogu izmēri, stiprinājumi un piederumi, ko varat atlasīt tikai ar dažiem klikšķiem. Izgatavojam un piegādājam karogus 1-5 darba dienu laikā!

 • Galda karogi un stendi

  Kvalitatīvi un spilgti galda karogi ar plašu galda karogu statīvu klāstu. Izvēlies vēlamo galda karogu, izvēlies vajadzīgo statīvu un ar dažiem klikšķiem pasūti mīļāko karogu ar statīvu! Izvēlieties Latvijas, dažādu citu valstu, starptautisko organizāciju vai speciāla pasūtījuma galda karogus.

  Visus galda karogus var iegādāties atsevišķi vai kopā ar izvēlēto statīvu. Galda karogi ir lielisks reprezentācijas rīks ārzemju viesu, biznesa partneru vai citu Jums nozīmīgu cilvēku uzņemšanai. Galda karogi ir arī ekskluzīva, unikāla dāvana, kas pievērsīs uzmanību jums, jūsu uzņēmumam vai organizācijai.

  Parasti galda karodziņus piegādājam 1-3 darba dienu laikā. Kā arī Izgatavojam karogus pēc pasūtījuma 2-5 darba dienu laikā no maketa apstiprināšanas brīža un piegādājam visā Latvijā! Ja jums ir kādi jautājumi par galda karogiem, to izgatavošanu vai statīviem, vienmēr varat sazināties ar mums pa  e-pastu: info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783 un mēs Jums palīdzēsim.

 • Auto un Papīra karogi

  Dažādi auto un papīra karogi. Izvēlieties sev tīkamo un iegādājieties izvēlēto automašīnas vai papīra karogu tikai ar dažiem klikšķiem. Lielākiem apjomiem piemērojam atlaides!

  Mēs garantējam augstas kvalitātes materiālus, zemu cenu un lielisku servisu. Visus auto un papīra karogus izgatavojam 1-5 darba dienu laikā un piegādājam visā Latvijā!

 • Sacīkšu karogi

  Visi signālu karogi sacensību organizatoriem. Sākot no finiša karoga un beidzot ar visiem pārējiem sacīkšu un signālu karogiem, kas nepieciešami profesionālajām sacīkstēm. Atlasiet vajadzīgo karoga dizainu, tā izmēru un piestiprināšanas veidu, un ar dažiem klikšķiem pasūtiet kvalitatīvus sacīkšu karogus.

  Šajā kategorijā atradīsiet visus Latvijas Motosporta federācijas apstiprinātos un lietotos sacīkšu karogus. 10 dažādi karogi, kas nepieciešami, lai organizētu profesionālas auto sacīkstes. Dažādisacīkšu karogu izmēri, stiprinājumi un piederumi, ko varat atlasīttikai ar dažiem klikšķiem. Izgatavojam un piegādājam karogus 1-5 darba dienu laikā!

 • Kuģu karogi

  Dažādi kuģu karogi vienuviet. Šajā preču kategorijā varēsiet atrast dažādu formu, izmēru un simbolu kuģu karogus. Piedāvājam visbiežāk lietotos Latvijas un vispasaules kuģu un jūras  karogus, kā arī izgatavojam kuģa karogus pēc pasūtījuma. Izvēlieties sev tīkamo kuģa karogu un ar pāris klikšķiem pasūtiet to!

  Kuģu karogi ir izgatavoti atbilstoši visām nepieciešamajām prasībām. Katru karogu drukājam un šujam paši, tādējādi garantējam augstāko kvalitāti. Esam ražojuši karogus gan Latvijas karakuģiem, gan kuģniecības uzņēmumiem, gan privātpersonām, tāpēc skaidri zinām, kas tieši nepieciešams mūsu klientiem. Izvēlieties vēlamo kuģa karoga dizainu, izmēru un stiprinājumu un ar dažiem klikšķiem pasūtiet vēlamo kuģa karogu. Visiem kuģu karogiem mēs izmantojam pārbaudītu, izturīgu, vācu audumu, kas ir ideāli piemērots tiešai drukāšanai. Šie kuģu karogi tiek drukāti uz jauna, augstas izšķirtspējas printera.

 • Citi karogi

  Šajā preču kategorijā jūs atradīsiet daudzus dažādus karogus, kas izceļas ar interesantiem attēliem un unikālu dizainu. Šie karogi ir paredzēti dažādiem svētkiem, festivāliem, ballītēm, interesantiem dizaina risinājumiem utt.

  No unikālā ballītes vai pasākuma karoga līdz pat karogiem ar pirātu tēmu. Interesanti karogu dizaini, spilgtas krāsas, izturīgs audums un kvalitatīva apdare garantē šo karogu augsto kvalitāti. 

  Visi mūsu karogi ir augstas kvalitātes. Tie ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes vācu poliestera. Katru karogu drukājam un šujam paši, tāpēc garantējam augstāko kvalitāti. Ražojam dažādus karogus, tāpēc skaidri zinām, kas tieši ir nepieciešams mūsu klientiem. Izvēlieties vēlamo karogu, tā izmēru, stiprinājumu un tikai ar dažiem klikšķiem veiciet pasūtījumu tiešsaistē. Visiem karogiem mēs izmantojam pārbaudītu, izturīgu, vācu audumu, kas ir ideāli piemērots tiešai drukāšanai. Šie karogi tiek drukāti uz jauna, augstas izšķirtspējas printera.

  Ja jums ir kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu info@flagmanis.lv vai pa tālruni +371 27753783!

Karogi ar uzņēmuma, kluba, organizācijas vai citas iestādes logo. Tas ir lielisks veids, kā izcelt savu korporatīvo identitāti.

Karogi tiek izmantoti, lai redzamā un netradicionālā veidā reklamētu jūsu uzņēmuma logovai pasākumu.

Šādi karogi tiek izmantoti kā reprezentatīvs rīks. Tas palīdz parādīt jūsu iestādes izcelsmi vaigodināt ārvalstu vie...

Karogi ar uzņēmuma, kluba, organizācijas vai citas iestādes logo. Tas ir lielisks veids, kā izcelt savu korporatīvo identitāti.

Karogi tiek izmantoti, lai redzamā un netradicionālā veidā reklamētu jūsu uzņēmuma logovai pasākumu.

Šādi karogi tiek izmantoti kā reprezentatīvs rīks. Tas palīdz parādīt jūsu iestādes izcelsmi vaigodināt ārvalstu viesus un partnerus.Papildus mūsu ražotajiem reklāmas karogiem, piedāvājam arī valstu karogus.

Izgatavojam dažāda tipa, dizaina un izmēra karogus pēc Jūsu vēlmēm. Mēs paši apdrukājam karogus uz laika gaitā pārbaudīta auduma, kas irizturīgs pret dažādiem laikapstākļiem un lieliski piemērots apdrukai. Visi karodziņi ir drukāti ar augstas izšķirtspējas digitālo printeri.

Izvēlieties sava karoga formu, nepieciešamos piederumus un iegādājieties karogu tiešsaistē.

Mēs sniedzam augstas kvalitātes pakalpojumus, strādājam ātri un uzticami.

Vairāk
lapaspusē
Rāda 1 - 12 no 414 priekšmetiem
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Horizontālie karogi tiek izgatavoti pēc pasūtījuma ar uzņēmuma logotipu vai citu Jums vēlamu attēlu. Krāsains, viegli pamanāms reklāmas rīks ne tikai rotā uzņēmuma, organizācijas, viesnīcas, restorāna vai citas iestādes fasādi un vidi, bet arī rada formalitātes un greznības iespaidu. Zemās cenas un augstās kvalitātes dēļ,... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  17,09€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Vertikālie karogi tiek izgatavoti pēc pasūtījuma ar uzņēmuma logotipu vai citu Jums vēlamu attēlu. Krāsains, viegli pamanāms reklāmas rīks ne tikai rotā uzņēmuma, organizācijas, viesnīcas, restorāna vai citas iestādes fasādi un vidi, bet arī rada formalitātes un greznības iespaidu. Zemās cenas un augstās kvalitātes dēļ,... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  17,09€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Latvijas karogs - digitāli drukāts (sublimācija) vai sietspiede uz augstākās kvalitātes vācu 100% poliestera. Izvēlieties vēlamo karoga izmēru, piestiprināšanas metodi un tekstila veidu. Nospiežot apli ar burtu "i" (pa labi) - informācija tiek attēlota ar fotoattēliem.Mēs paši ražojam karodziņus, tāpēc garantējam... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  10,25€ 17,09€ -40%
  Reduced price!
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Latvijas karogs, AirTex - digitāli drukāts (sublimācija) vai sietspiede uz augstākās kvalitātes vācu 100% poliestera. Izvēlieties vēlamo karoga izmēru, piestiprināšanas metodi un tekstila veidu. Nospiežot apli ar burtu "i" (pa labi) - informācija tiek attēlota ar fotoattēliem.Mēs paši ražojam karodziņus, tāpēc garantējam... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  19,64€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Latvijas vimpelis - digitāli drukāts (sublimācija) vai sietspiede uz augstākās kvalitātes vācu 100% poliestera. Izvēlieties vēlamo vimpeļa izmēru, piestiprināšanas metodi un tekstila veidu. Nospiežot apli ar burtu "i" (pa labi) - informācija tiek attēlota ar fotoattēliem.Mēs paši ražojam karodziņus, tāpēc garantējam... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  22,94€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Latvijas auto karogs paredzēts piestiprināšanai pie auto stikla. Kopā ar automašīnas karogu jūs saņemat arī izturīgu plastmasas kātu, uz kura ir piestiprināts karogs. Karoga izmērs ir 30 × 40 cm. Kāta augstums 50 cm.Vai joprojām ir grūti izvēlēties un nepieciešama papildus informācija? Zvaniet +37127753783 vai rakstiet uz... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  6,40€ 8,00€ -20%
  Reduced price!
 • Piegādes laiks: 2-5 darba dienas Latvijas kuģa karogs apdrukāts uz īpaši augstas kvalitātes poliestera. Izvēlieties karoga izmēru un piestiprināšanas metodi. Papildus stiprībai, kuģa karogiem ir četrkārša apdare, kas būtiski pagarina šo karogu kalpošanas laiku.Kuģu karogi visbiežāk tiek izmantoti, lai norādītu kuģa izcelsmi. Šos karogus visbiežāk... Piegādes laiks: 2-5 darba dienas...

  8,71€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Latvijas galda karogs izgatavots no vācu augstākās kvalitātes auduma, 100% poliesters, 115 g / m2. Galda karogi ir lielisks reprezentācijas rīks ārzemju viesu uzņemšanai, biznesa partneriem vai citām Jums svarīgām personām. Izmērs: 10 x 20 cm vai 14 x 28 cm. Jūs varat iegādāties karogu ar vai bez statīva. Vairāk par galda... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  3,50€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Vimpelis pēc pasūtījuma - digitāli drukāts (sublimācija) vai sietspiede uz augstākās kvalitātes vācu 100% poliestera. Izvēlieties vēlamo vimpeļa izmēru, piestiprināšanas metodi un tekstila veidu. Nospiežot apli ar burtu "i" (pa labi) - informācija tiek attēlota ar fotoattēliem.Mēs paši ražojam karodziņus, tāpēc garantējam... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  22,94€
 • Piegādes laiks: 3-7 darba dienas Luksusa karogu izgatavošanai tiek izmantoti augstākās kvalitātes audumi, kas karogiem rada izcilu izskatu. Vienpusēja vai abpusēja druka uz DecoTex, satīna vai citiem luksusa tekstilizstrādājumiem. Varam izgatavot luksusa karogus ar uzņēmuma logo, iestādes ģērboni vai jebkuru citu jums vēlamu attēlu. Papildus luksusa... Piegādes laiks: 3-7 darba dienas...

 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Galda karogs pēc pasūtījuma izgatavots no vācu augstākās kvalitātes auduma, 100% poliesters, 115 g / m2. Galda karogi ir lielisks reprezentācijas rīks ārzemju viesu uzņemšanai, biznesa partneriem vai citām Jums svarīgām personām. Izmērs: 10 x 20 cm vai 14 x 28 cm. Jūs varat iegādāties karogu ar vai bez statīva. Vairāk par... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  4,99€
 • Piegādes laiks: 1-5 darba dienas Auto karogs ir paredzēts piestiprināšanai pie auto stikla. Kopā ar automašīnas karogu jūs saņemat arī izturīgu plastmasas kātu, pie kura ir piestiprināts karogs. Karoga izmērs ir 30 × 40 cm. Kāta augstums 50 cm.Vai joprojām ir grūti izvēlēties un nepieciešama papildus informācija? Zvaniet +37127753783 vai rakstiet uz... Piegādes laiks: 1-5 darba dienas...

  8,00€
Rāda 1 - 12 no 414 priekšmetiem